Skocz do zawartości

    Zamknięty Wati na prezydenta 2020


    wtrxgod
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Imię: Kacper Wiek: 22 Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: chyba grafika mówi sama za siebie Krótko mówiąc - jeśli jestem w domu, odwiedzam forum praktycznie co chwilę.

    na prezydenta to nie, ale na modka to oki, bierzcie go póki ciepły pomoc jak najbardziej się przyda bo takie trochę malutkie braki w kadrze są, aktywny, ogarnia, kulture na poziomie jeszcze trzym

    W obecnej sytuacji przyda się osoba, która zapanuje nad lekkim chaosem, który wkrada się na forum.  Aktywny, poradzi sobie.  Na tak ?

    Imię: Kacper


    Wiek: 22


    Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:

    t7zyXRX.jpg chyba grafika mówi sama za siebie :D Krótko mówiąc - jeśli jestem w domu, odwiedzam forum praktycznie co chwilę.

    PS nie wbiłem ani sekundy wykorzystując skrypt, z którego korzystali ludzie z topki.


    Co chciałbyś zmienić: Do większych zmian małymi kroczkami, uprzednio konsultując się z resztą ekipy oraz za pozwoleniem właścicieli sieci, to jasne. Na tę chwilę chciałbym wesprzeć obecne siły grupy moderacyjnej, a także zapanować z lekka nad nieco anarchiczną estetyką forum, jeśli chodzi o ogół.


    W czym chciałbyś pomóc: Chyba wyżej już wyjaśniłem.


    Dlaczego akurat ty: Jestem wzrokowcem, co więcej grafikiem, z zawodu przypadkowym informatykiem. Co prawda, nie jestem pewien, jak daleko sięga moc moderatora, jednak moje umiejętności oraz doświadczenie w różnych CMS'ach, takich jak wordpress, webspell, mybb czy choćby starsze wersje ipb (wliczając w to dobrą znajomość języków html & css), pozwoliłyby na wprowadzenie przyjaznych, niemęczących oka zmian oraz uwydatniłyby przeglądanie forum potencjalnemu użytkownikowi pod względem wydajności, jak i estetyki.


    Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Staż ogólny wynosi 7 lat, 3 miesiące oraz 8 dni. Staż aktywny to 3, może 4 lata.


    Jakie wymagania spełniasz:

    Przynajmniej 500 postów na forum

    ✔️ Wiek 18+

    ✔️ Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy)

    ✔️ Brak ostrzeżeń "warnów" na forum oraz nienaganna opinia społeczności (w sumie nie wiem jak z tą opinią, ale chyba źle nie jest :D)

    ✔️ Przynajmniej 12 miesięcy stażu w sieci.

    ✔️ Aktywność zarówno na forum jak i serwerze (ostatnio może mniej na serwerach, ale to głównie z uwagi na zaniżoną frekwencję)

    ✔️ Umiejętność moderacji forum

    ✔️ Umiejętność obsługi AMXBans

    ✔️ Umiejętność pracy w grupie

    ✔️ Poprawna polszczyzna

    • Lubię to! (+1) 1
    • Haha 1
    Pogrom Pogrom,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!