Skocz do zawartości

    Zamknięty Don Vasyl - part. 2


    ✪ Jaca
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Twoj nick: Jaca Nick podejrzanego: Vasyl Lomacheko IP/Steam ID podejrzanego: 0:1:511267855 Serwer: Only DD2 Mapa: DD2 Data i godzina: 29.02.2020 Link do demka: https://www24.zippyshare.com/v/pSISHqkn

    No Panowie po raz 2 macie wszystko na tacy.......

    19 lutego wyslalem Pogromowi i Czarodziej Baba to na priv.    HLTV-2002192149-de_dust2.dem 03:00:33 - typowe wh, prefire, modelowo, nazywajcie jak chcecie 04:41:00 - cala akcja spalon

    Twoj nick: Jaca
    Nick podejrzanego: Vasyl Lomacheko 
    IP/Steam ID podejrzanego: 0:1:511267855
    Serwer: Only DD2
    Mapa: DD2
    Data i godzina: 29.02.2020
    Link do demka: https://www24.zippyshare.com/v/pSISHqkn/file.html

    ROZPISKA

     

    1:35 - Tutaj można by się w sumie przyczepić, że wyjście prawie w model. Bo przez całe demko podobnie nie wychyla. Ale mniejsza.
    3:51 - Wyjście dosyć ciekawe. Celownik w model + spalony scroll przed samym wychyleniem. (Do końca mapy nie sprawdzasz już ani razu tak samo tej pozycji)
    3:55 - Tu też dosyć ciekawie to wygląda. Bo nie wiem czy tak szybko idzie zauważyć tam TT.

    4:51 - Celownik leci na model nim zobaczył lufę? Polecam x1/4 lub x1/2
    10:00 - Nie wiem czy nie za szybka reakcja z tym zoom'em ale mogę się mylić.  
    10:15 - Nie słysząc kroków wygląda jak ciągnięcie celownikiem za modelem. (Niekoniecznie musi tak być)

    10:49 - Dlaczego odrazu nie wychylił? Pewnie chciał zaczekać aż ten z gali wyjdzie.
    10:59 - Jest na to jakieś sensowne wytłumaczenie ? Patrzy dolny po czym odpala zoom'a centralnie w model przez bramę jedynie reakcja ze strzałem opóźniona. x1/4
    Od
    14:43 dopiero w 14:47 zobaczył model - No stary coraz lepiej Ci wychodzi jazda celownikiem po modelu. x 1/4 
    14:58 XDD? - Przepuścił kolesia przed sobą bo się zobaczyło freefraga na lewo ? Gość przed Tobą nie sprawdził ale Ty przecież pro gamer każdą miejscówkę sprawdzasz mimo, że ktoś przed Tobą spokojnie przeszedł :)
     

    PS. Nie wspomnę już o tym, że koleś za każdym razem gdy widzi, któregoś z Adminów lub stałych graczy na spect to robi to samo czyt. przechodzi na spect'a ewentualnie zaczyna grać jak bot :) Co widać np. w 17:38 - Kaziu na spect i chłop nie potrafi już zdobyć tak prostego fraga.

    Po drugie zastanawia mnie fakt, że gość ma steam 7miesięcy a w csa gra niby 8lat. Pytanie co się stało z jego poprzednim steam, bo wydaje mi się, że VAC wjechał za bycie debilem. 

     

    I tak na marginesie pisze się "kąpałem" a nie "kompałem" Panie Vasyl. A enable to jest włączyć jak coś ;)

     

    I chętnie bym zobaczył jego inne demka, które inne osoby podobno posiadają na niego lecz jeszcze nie zostały wrzucone. 

    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!