Jump to content
Sign in to follow this  
✪ Jaca

[1.6] 18letni Gangster.

9 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Jaca
Nick admina/gracza: Vasyl Lomachenko
Steam_id admina/gracza: 
Serwer: Only DD2
Mapa: jw
Data i godzina: 28.02.2020 ~13:40
Opisz sytuację/zdarzenie: W sumie wszystko jest na screenach. Jednakże od siebie dodam tyle, że Admin ten
ma jakieś problemy emocjonalne. Spam ~40 wiadomości pod rząd na say bo jak to Admin nie posiada micro i wtedy
nikomu to nie przeszkadza, ale jeśli ktoś napiszę raz "XDDDDDDDDDDDD" to wtedy już należy się kick za "FLOOD"
którego o dziwo nie ma w regulaminie, ale widzę Adminek ma swój regulamin napisany przez samego siebie i z niego
korzysta. Inni mogą wyzywać od "suk" jechać takim słownikiem, że głowa pęka i nawet przeciętnym graczom to przeszkadza
No ale jak już wiadomo, Don Gówno (bo inaczej tego peta spalonego nie idzie określić) szukając szczęścia nie zwraca uwagi
na to bo w końcu to kobieta napisała czy powiedziała. Nie powiem, święty nie byłem i użyłem kilku słów, za które
wiadomo, że należał się ban no ale niestety Admin ten jest tak prowokacyjny do takich sytuacji gdzie potrafi spokojnego
człowieka wyprowadzić z równowagi.
PS. Na tsie @NotoriousMcgregor czekałem specjalnie na Ciebie bo tak się angażowałeś, że chcesz z nami
"pojechać" i sam zapraszałeś na tsa więc byłem zmuszony wraz z innymi czekać na Ciebie z godzinkę bo
mamuśka musiała wyjść z pokoju od Ciebie
byś powiedział "co tam" i to jest nawet nagrane, jak robisz z siebie błazna. 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

a1fba336d3d0.jpg

efa761c0d8a9.jpg

86207f9d8379.jpg

a4ece61dec56.jpg

78dc56c57385.jpg

Edited by ✪ Jaca

Wlasnie widzisz i w tym problem ze jest wlasnie z toba i twoja osoba. Poniewaz zrobiliscie se kacik adoratorow i co nie wejde na serwer prowokacja z waszej strony leci i jakies podeksty szczerze mowisz gagster haha wariacie idz najpierw znajdz definicje tego znaczenia a mi pokaz gdzie napsisalem ze nim jestem albo czy kiedys tak w ogole mowilem zdaje sie ze nie ale pewnie masz zal dupy z coffe ze jestem z Warszawy dokladnie z Woli i z takimi jak wy to wiecie co sie robi. Ale mniejsza o tym chodzi sek w tym ze kick za flood byl za twoj CAPS co mozna w konsoli zobaczyc i flood w niektorych zdaniach. Ja nie napisalem podania zeby sie uzerac z banda 2 idiotow bo inaczej juz nie moge napiasc bo tyle juz czasu ne obrazam was bo szanuje ludzi do momentu az przesadza i sami nie straca kontroli nad soba a ty ja straciles nie raz wchodzac na serwer jak ja bylem albo odwrotnie jak ja wchodzilem to odrazu cos pisales nieskacznego mozna sobie to w konsoli zobaczyc na prosto wiec nie wiem skad ta skarga ale musiales wkoncu zwrocic uwage na siebie :D.

Ps. Aa robisz to codziennie na KB piszac glupoty i tez na Kb nie raz pisales cos w moja strone haha

aa i tak na marginesie dostales bana na 1h za obraze admina 

Jaca :  NIE MOW DO MNIE 

*NIE ZYJE* Jaca :  gownie

i tam debila ale nie moglem znalezsc napisales wiec nie jestem dla ciebie ani debilem ani gownem ;)

"Poniewaz zrobiliscie se kacik adoratorow" - Ból dupy bo nikt nie chce z Tobą gadać.

"jakies podeksty szczerze mowisz gagster haha wariacie idz najpierw znajdz definicje tego znaczenia" - jestem z Warszawy "dokladnie z Woli i z takimi jak wy to wiecie co sie robi" - Sam sobie znalazłeś definicję :D 

"kick za flood byl za twoj CAPS" - Poproszę pkt. z regulaminu gdzie zabronione jest użycie CAPS'a w napisaniu jednego słowa czy zdania.

"wiec nie jestem dla ciebie ani debilem ani gownem" - Masz rację mój błąd wybacz już sprostuję. Jesteś dla mnie nikim.\

PS. Sam prowokujesz nie raz pisząc coś w moim kierunku a później bronisz się jedynie kickami i banami. Na tsie bez władzy już mowę odjęło i byłeś w stanie powiedzieć jedynie "co tam" później brakowało już argumentów to prawię się popłakałeś (stwierdzam po głosie) bo myślałeś, że zdobędziesz ziomków czy tam kolegów.

Skończyłem. Osoby wyżej ocenią.

Zacznij używać kropek i polskich znaków, bo ciężko to się czyta..

Widzę, że wspomniałeś tu o mnie więc dodam coś od siebie. 

Jesteś prowokacyjny i widać, że jak dostałeś admina zrobiłeś się wielki PAN. Nazywamy Cię gangsterem z tego powodu, że właśnie piszesz teksty typu "u nas w Warszawie to się wiecie co z takimi robi" albo na TS3 nick "jebać psy". Miałeś z nami pojechać jak przystało na prawilnego Warszawiaka, a okazałeś się zwykła cipą i pozerem. Masz 18 lat a robisz z siebie niewiadomo kogo i nas to po prostu bawi. Dziwi mnie tak samo fakt, że wg dostałeś admina, bo tu się powtarza sytuacja jak z masłem. Jest na Ciebie kilka dem nie tylko moich. Spodziewaj się niedługo rozpiski. 

7 minut temu, coffee napisał:

Zacznij używać kropek i polskich znaków, bo ciężko to się czyta..

Widzę, że wspomniałeś tu o mnie więc dodam coś od siebie. 

Jesteś prowokacyjny i widać, że jak dostałeś admina zrobiłeś się wielki PAN. Nazywamy Cię gangsterem z tego powodu, że właśnie piszesz teksty typu "u nas w Warszawie to się wiecie co z takimi robi" albo na TS3 nick "jebać psy". Miałeś z nami pojechać jak przystało na prawilnego Warszawiaka, a okazałeś się zwykła cipą i pozerem. Masz 18 lat a robisz z siebie niewiadomo kogo i nas to po prostu bawi. Dziwi mnie tak samo fakt, że wg dostałeś admina, bo tu się powtarza sytuacja jak z masłem. Jest na Ciebie kilka dem nie tylko moich. Spodziewaj się niedługo rozpiski. 

przeciez jak bym nie napisal o tobie i tak tu bys byl xD

dla mnie sprawa jasno albo skonczy sie ta zabawa albo nic z tego dobrego nie wyjdzie bo ze zrobiles ssy konsoli tych co chciales to nic nie swiadczy  ale gora czyli @Pogrom @Ogen Dogen @cajmert zobacza se cala konsole i tak nie ma regulaminie ale pisali mi na u@ ze piszesz capsem i floodem i po co masz tak robic dostales ostrzezenie w postaci kicka a tym wszedles i obraziles mnie nie fajne zachowanie :D

ps. Nie bede znakow uzywal @coffeebo tobie sie ne chce czytac tego to nei czytaj poprosi mnie Administracja zebym poprawil to poprawie ale chyba nie ma takiego obowiazku pisac polskimi znakami :D i uzywac przecinkow.

To świadczy o Tobie nie o mnie gangsterze xD

@Pogrom @cajmert

Zamykam na chwilę obecną. 

Wieczorem się wypowiem edytując ten post.  

EDIT:
Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...

Zacznijmy od samego początku i od powodu tej skargi. 

Na pierwszy rzut weźmy kick i jego powód. 

@NotoriousMcgregor Pokaż mi gdzie w regulaminie widnieje zapis o zakazie flood`owania. Z tego co ja wiem wpis takowy nie istnieje. Nawet gdyby istniał to dlaczego kickujesz kogoś za to samemu to robiąc?  Jeżeli już za coś karzesz to upewnij się czy jest to zabronione oraz czy sam tego nie popełniasz.

L 02/28/2020 - 13:34:05: Vasyl Lomachenko : kruwaaaaaaaaaaaaaaaa xD
L 02/28/2020 - 13:38:15: (Counter-Terrorist) Vasyl Lomachenko : to aaaaaaaaaaaaa

Sam na steam napisałeś mi, że przeczytałeś od dołu do góry regulamin, więc dlaczego karzesz kogoś za coś co nie jest zabronione? 

Idąc dalej sam motyw prowokacji który został poruszony wyżej. 

Zacznijmy od tego, że nie interesują mnie wasze sprawy prywatne. Możecie się wyzywać prowokować etc na PW/steam mam to gdzieś dopóki nie wychodzi to na serwerze.

L 02/28/2020 - 13:44:26: Vasyl Lomachenko : JACA
L 02/28/2020 - 13:44:27: Vasyl Lomachenko : pomscil
L 02/28/2020 - 13:45:34: *SPEC* Vasyl Lomachenko : hahaha
L 02/28/2020 - 13:45:39: *SPEC* Vasyl Lomachenko : musialem
L 02/28/2020 - 13:45:41: *SPEC* Vasyl Lomachenko : tak skomentowac
L 02/28/2020 - 13:45:43: *SPEC* Vasyl Lomachenko : bo gosc
L 02/28/2020 - 13:45:44: *SPEC* Vasyl Lomachenko : dobry

Pewnie olałbym to gdyby nie było tej wstawki ze specta. Dla mnie to jest prowokacja w stronę gracza.
Z dnia wczorajszego nie widzę żadnej prowokacji z strony jacy tylko z twojej strony. Skoro tak bardzo się nie lubicie to ignorujcie się na wzajem. 

Za kicka dostajesz upomnienie. 

Za fakt prowokacji gracza dostajesz ostrzeżenie. 

@✪ Jaca @coffee @NotoriousMcgregor Skoro tak bardzo się nie lubicie to się ignorujcie. Jak sam zauważę prowokację z którejkolwiek strony względem innej osoby zacznę wyciągać mocniejsze konsekwencję. 

Pozdro ;)

Edited by Pogrom
  • Lubię to! 4
  • Dzięki! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...