Skocz do zawartości

    Zamknięty Frytka - WH


    shmileee
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @Ogen Dogen  @CZARODZIEJ BABA @Pogrom@neymaroff

    Twoj nick: shmileee
    Nick podejrzanego: Frytka
    IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_0:1:470139078
    Serwer: dd2
    Mapa: dd2
    Data i godzina: dzisiaj, 3 demo
    Link do demka: 

    HLTV-2002141501-de_dust2.dem

    02:51:86 - prefire, frytka w dolnym, gosciu pushuje z anarchii. o gosciu ofc nie bylo zadnego info. 
    04:25:30 - straszny prefire, az mi sie lezka z oczu poleciala.
    04:45:00 - w ch** spalony moment, w 1/4 ja ledwo potrafie tam mikropiksel zauwazyc, ktory widac przez mikrosekunde. XD 

    10:31:00 - bez infa o tym gosciu, ale ch** tam, sprawdze XD 
    11:00:30 - to samo co wyzej 

     

    HLTV-2002141420-de_dust2.dem

    16:35:00 - biegnie z awp, nagle sie odwraca, widzi ze model ct biegnie za nim (ale go ofc nie slyszy), robi przystanek i czeka az tamten wyjdzie. ct zrezgynowal, to frytka pobiegl dalej. 
    16:51:58 - nic slyszy goscia, ale widzi ze tamten sie zbliza, wiec otwiera zoom za wszesnie
    18:35:45 - to samo co wyzej


    HLTV-2002141441-de_dust2.dem

    04:11:31 - po zabiciu pierwszego z awp chcial leciec na mid, nagle wyrysowal sie model drugiego T, i frytka natychmiast sie zatrzymal, wcelowal sie w drugiego, mimo ze go nie slychac i nie widac
    11:59:20 - cala akcja spalona. tak, slyszal ze ktos jest w gornym i moze zejsc do dolnego, mimo wszystko nie zgadzaja sie tutaj mi jego timing'i, mancowanie sie z lewo na prawo, nagle zatrzymanie jak model T zbliza sie do wyjscia, po chwili widzi ze tamten zrezygnowal, to cyk, wyjde sobie na check.
    12:17:32 - tutaj moment pozniej rozglada sie do okola, bo widzi ze za sciana stoi Kento, o ktorym nie bylo zadnego info. przestraszony nie wie co robic: czy pierwszego zabic Kento, czy drugiego goscia w dolnym. 
    15:13:23 - dziwny strzal w glowe gosciowi w dolnym, ktorego nie widzial, ktory byl za sciana

     

    Te na pogrubione na czerwono wystarcza na bana dla najbardziej leniwych. Jak komus brakuje, to mozecie ogladac reszte. 

     

    PS: prosilem trzech roznych adminow, zeby popatrzyli za nim, mowilem to w ciagu tego i poprzedniego miesiaca kilka razy, na steam i na u@. Zero zaangazowania, najbardziej zaskoczyli mnie slowa jednego z administratorow, imie ktorego nie bede tutaj podawac: "no moze tak byc, ze gra na on/off, co ja zrobie?". Co ty zrobisz? No moglbys na poczatek chwile dluzej posiedziec na specach, na niewidce, sciagnac demo i popatrzec momenty, zanim wyszedles na speca. Nie pozdrawiam.

     

    @CZARODZIEJ BABA @Pogrom

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!