Jump to content
Sign in to follow this  
111

Wyciszanie się gierki [WIN10]

9 posts in this topic

Recommended Posts

Witam. Mam problem po  aktualizacji z win7 do win10. Podczas gry przycisza mi się samoistnie dźwięk nz krótka chwile. Nie wiem czym to jest spowodowane.  Ktoś ma jakieś pomysły? 

Szukałem w Google ale te sposoby podane tam nie działają. 

• Speszony 1

Na szybko:

qR3Kn7v.jpg

Jeśli nie pomoże, szukamy dalej :D

• Dzięki 1

nic nie dalo xd

Dnia 13.02.2020 o 15:23, 111 napisał:

Witam. Mam problem po  aktualizacji z win7 do win10. Podczas gry przycisza mi się samoistnie dźwięk nz krótka chwile. Nie wiem czym to jest spowodowane.  Ktoś ma jakieś pomysły? 

Szukałem w Google ale te sposoby podane tam nie działają. 

masz oryginalna wesje systemu czy pobierana z torentow ?

Mialem problem z sys7 ten sam okazalo sie ,ze system byl kulawy :(

...pobralem niby multi ,ze ma wszystko a bylo tam najebane jak u cyganki w torebce ....

...po bralem pozniej system zwylky podstawowy (kopia oryginalenej plyty) i reszte sobie powgrywalem co potrzeba i problem sam sie rozwiazal :)

Edited by Lipny
  • Dzięki 1

oryginalna wersja windows 7 home premium, a teraz win10, lapek kupiony w 2013 wiec juz troche  z niego starsuszek.

Bawiłeś się przy wejściach od audio? 

Możesz też spróbować zmiany częstotliwości kanałów na troszkę niższy bodajże 2 studyjny jest najwydajniejszy pod cs'a. W Windows 7 była opcja wyrównywania dźwięków, w 10 juz tego nie ma, więc sprawdzać czy masz najnowsze dostępne sterowniki audio. 

W pierwszej kolejności sprawdź czy masz zainstalowane wszystkie aktualizacje systemu. Później sprawdź sterowniki od chipsetu/karty dźwiękowej na stronie producenta czy są aktualne.

Dalej możesz iść w stronę wirusów, włącz (jeśli nie masz) i zaktualizuj windows defendera, zrób nim skan. Następnie jeśli masz antywirusa to go wyłącz i zrób pełne skanowanie tymi skanerami:

https://free.drweb-av.pl/

https://pl.malwarebytes.com/

W ostateczności możesz zrobić reinstall systemu bez formata (taka opcja na pewno jest w win7, w win10 podejrzewam, że również). Wtedy robi podmiankę wszystkich plików systemów, bez ingerencji w pliki użytkownika. Wiele problemów z systemem już mi to rozwiązało ;)

• + rep 1
By  PJC ,

Potwierdzam, jest.

dobra, pobawilem sie tym wszystkim  (procz formatem) i wyszlo tak, ze gdy zainstalowalem wszystkie aktualizacje, a nie tylko obowiazkowe to problem zniknal. Dziwna sprawa, ale jesli zniknal to tylko sie cieszyc. Nigdy w sumie bym na to nie wpadl xd

Dziekuje wszystkim, którzy starali sie pomoc.

Pozdrawiam. 

mozna zamknac.

Edited by 111
  • Dzięki 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...