Jump to content
Sign in to follow this  
Informator

urozmaicenie vipa

11 posts in this topic

Recommended Posts

Witam nie widziałem nigdzie tematu dlatego postanowiłem go napisać. A zmiany i urozmaicenia zawsze przyciągają ludzi ;) + Wiadomo można delikatnie cenę zwiększyć.

Proponuję aby dodać dla vipa hp dodatkowe na start. np. 120. jeśli to za dużo to można np dodać 110. luźna propozycja. ?

Można by też rozważyć dodanie dla vipa dodatkowego  skoku. zawsze to by ułatwiło przemieszczanie się w korkach (a żeby nie było bardzo dużej przewagi zrobić zakaz wchodzenia w niektóre miejsca).

nah, dd2 jest serwerem bardziej klasycznym i skoków raczej nigdy nie będzie (temat był przerabiany już z 234234 razy)

a co do hp vip dostaje 5/10hp za killa czy coś takiego, więc jak dla mnie te 120 na starcie jest zbędne w tym momencie

22 minuty temu, Informator napisał:

Witam nie widziałem nigdzie tematu dlatego postanowiłem go napisać. A zmiany i urozmaicenia zawsze przyciągają ludzi ;) + Wiadomo można delikatnie cenę zwiększyć.

Proponuję aby dodać dla vipa hp dodatkowe na start. np. 120. jeśli to za dużo to można np dodać 110. luźna propozycja. ?

Można by też rozważyć dodanie dla vipa dodatkowego  skoku. zawsze to by ułatwiło przemieszczanie się w korkach (a żeby nie było bardzo dużej przewagi zrobić zakaz wchodzenia w niektóre miejsca).

Won na inne serwery z takimi propozycjami. Jeszcze tylko brakuje, żeby wprowadzić takie udziwnienia i całkowicie zepsuć serwer 🙄

• Lubie to 2
  • + rep 1

Oszalałeś? xD 120hp na początek i stoisz na środku jak czołg z AWP bo nikt na początku rundy jednym strzałem Cię nie zdejmie (chyba, że HS). 100hp w zupełności każdemu wystarcza, a VIP za każde zabójstwo dostaje dodatkowo kilka hp.

Co do podwójnego skoku też jestem przeciw.

Moim zdaniem VIP jest dobry taki jaki jest. Wystarczy ten regen za fraga. Żadne dodatkowe hp na starcie, żadne dodatkowe skoki, żadne dodatkowe granaty, żadne skiny, żadne modele, żadne inne pierdoły nie są potrzebne. Żadne. Dziękuję

Wszystko na nie, dziękuję dobranoc . :) 

Fajnie że wpadasz na pomysły dla naszej sieci ale również na nie

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...