Skocz do zawartości

    Zamknięty #16 Na Celowniku ---> Lipny


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która będzie dziś na celowniku jest -> @  Lipny  Czyli jeden z największych alkusów na sieci  ?   ☣☣☣   Lipny.. spoko facet. Czasami szalony ale to atut, bo co to

    Co tu sie odjebalo ???????????? Poznaje kilku z was  ?

    MxKOmsD.png

     

    Kolejną osobą, która będzie dziś na celowniku jest -> @  Lipny  Czyli jeden z największych alkusów na sieci :D ?

     

    ☣☣☣

     

    Lipny.. spoko facet. Czasami szalony ale to atut, bo co to za życie bez rozrywki :D Bardzo fajnie się z nim gada na ts i gra w gierki! ;)


    ☣☣☣


    Nie znam osobiście, ale na serwerach strasznie lami i jest jednym z największych alkoholików na sieci


    ☣☣☣


    Nie jest mi znany, ale śmiało mogę stwierdzić, że podczas apokalipsy wykupiłby wszystkie zapasy wódki i dobrze się bawił.


    ☣☣☣


    Człowiek z Sosnowca. Pije, czyli jest ogarniętym człowiekiem, może czasami jebią mu się literówki bardzo rażące, ale to osoba o bardzo wyimaginowanej wyobraźni i teorii. Poza tym miły, do pogadania, aktywny i myślę, że spokojny staruszek :D


    ☣☣☣


    Na dd2 jakoś takoś sobie pyka ale jak widziałem na pb to taki free frag raczej :D


    ☣☣☣


    Chlejus, alkoholik i jeszcze raz chlejus. Nic dodać nic ująć. 


    ☣☣☣


    Story slonzki alkus z Sosnowca ?


    ☣☣☣


    Pozytywny, zwariowany, zawsze aktywny :)


    ☣☣☣


    Hmm co można powiedzieć o Mateuszu..;d dobra mordka. Znany z bycia największym alkusem na CsK ? no i nie można zapomnieć o tym, że jest Gorolem z Sosnowca.!:D


    ☣☣☣


    Często spełnia swoje największe hobby, dobrze wytłumaczy co i jak jeśli chodzi o adminowanie, pomocny i koleżeński 


    ☣☣☣


    Alkoholik, ale no niektórzy tak mają ze jak nie chlapną małpki to im gra nie idzie xd


    ☣☣☣


    Lipny ?? No bardzo go lubię pomocna osoba. Nie znam innej chyba tak pomocnej jak on! Zawsze jest jak jest potrzebny.  Naprawdę świetny facet i pośmieje się i dużo doradzi odnośnie komputera! ?


    ☣☣☣


    Hmmm Lipny? Zawsze jak wchodzi na dd2 to jest pijany i każdego by chciał banować, lecz po chwili uświadamia sobie że to nie ma sensu :D ale dobra mordka z niego:)


    ☣☣☣


    Lipny lipny ?? nie nam go dobrze ale jak kojarzę to niezły alkoholik z niego ?


    ☣☣☣


    Znam go tylko z katoboxa, wydaje się spoko gościem, lubi pić :D


    ☣☣☣


    Lubi alkohol :D

    Tak mówią na serwerze i piszą na forum 

    Dobry admin ?


    ☣☣☣


    Pozytywny gość pozdro


    ☣☣☣


    Lipny jest bardzo przyjazny :D mój mały bohater :D


    ☣☣☣


    Stary zboczeniec i alkoholik:D


    ☣☣☣


    Wieczny alkoholik, botek w cs, wporzo gość  a w dodatku głos ma jak lektor, albo jakby przepity był ?? to jest forumowy wyjadacz


    ☣☣☣


    Grałem kilka razy z Lipnym i tyle co mogę powiedzieć o Nim, to całkiem "w cipkę gracz", kulturalny i lubiany przez innych graczy.

    To by było na tyle.


    ☣☣☣


    Całkiem spoko ziomek. Miałem okazję poznać go w rl, napić się piwka. Całkiem sympatyczny. Adminem też jest dobrym :)

     

     

    ☣☣☣

    `by @  TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 3
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    PJC PJC,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!