Skocz do zawartości

    Zamknięty #46 Szybka Szóstka -> PJC


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ☢☢☢     W dzisiejszym wydaniu szybkiej szóstki największy pechowiec na całej sieci -> @PJC   Zapraszam do czytania   ☢☢☢     1. Bardzo trudna jest

    Bo4pApd.png

     

    ☢☢☢

     

     

    W dzisiejszym wydaniu szybkiej szóstki największy pechowiec na całej sieci -> @PJC

     

    Zapraszam do czytania :)

     

    ☢☢☢

     

     

    1. Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

    Jestem Bartek, zaraz stuknie mi 19 lat. Jestem na topowym kierunku technik informatyk XD. Interesuję się jazdą konną, motoryzacją, piłką nożną oraz różnymi dziedzinami informatyki. Myślę że jestem osobą która jest pewna tego co chce osiągnąć w życiu, uwielbiam pomagać, kocham zwierzęta, przegrywam dużo pieniążków u bukmacherów, od 6 roku życia jestem fanem BvB, jak na swój wiek dużo przeżyłem przez co jestem strasznie aspołeczny.

     

    ☢☢☢

     

    2. Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłeś?

     

     

    W dzieciństwie marzyłem zostać strażakiem, mieć ciągły kontakt z końmi i mieć owczarka niemieckiego XD. W czasach gimnazjum jednak zdecydowałem, że chcę iść w myśl technologii i postanowiłem wybrać zawód informatyka, pomimo tego że jestem na tym kierunku spełniam pozostałe marzenia :] jestem strażakiem w osp, zacząłem kurs na przodownika górskiej turystyki jeździeckiej oraz jestem szczęśliwym posiadaczem już 3 letniego wilczura. Więc tak, jak na razie spełniałam się i mam coraz to nowe plany jak wykorzystać te ''zdolności''.

     

    ☢☢☢

     

    3. To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    Rodzice wychowali mnie najlepiej jak potrafili... Chcieli żebym był ''równy'' wobec każdego człowieka, pomagał tym co mają gorzej, dbał o rodzinę i przyjaciół. Rodzice dali mi wybór, więc po części swoją upartością uformowałem swój charakter, dzięki temu jestem także pozbawiony nałogów. Moim zdaniem najważniejszymi wartościami w życiu są: rodzina, przyjaciele, poświęcenie, pomoc innym, rozwijanie swoich pasji oraz religijność.

     

    ☢☢☢

     

    4. Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

     

    Moim największym marzeniem jest to, aby moja siska wyzdrowiała, jednak wady genetyczne jeszcze nie są wyleczalne, więc jestem bezradny.

     

    ☢☢☢

     

    5. Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Myślę że mam zupełnie inny pogląd na świat i życie niż większość ludzi. Dla mnie nie jest ważne kto jakim jest człowiekiem, każdy zasługuje na szacunek. Nie patrzę na wszystko w sposób zarobkowy. Nie potrafię przejść obojętnie obok potrzebujących... Ogólnie rzecz biorąc mam bardzo specyficzny charakter więc myślę, że robię dużo dużo więcej rzeczy inaczej niż reszta społeczeństwa.

     

    ☢☢☢

     

    6. Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    Myślę, że chciałbym takiego przyjaciela jak ja, ponieważ potrafię wysłuchać, trzymać tajemnicę, ale niestety nie potrafię dawać jakiś rad, gdyż ciężko odnieść mi się do typowych sytuacji i mam problemy z komunikowaniem się.

     

    ☢☢☢

     

    `by @TOKSYNA

     

     

    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!