Skocz do zawartości

    Zamknięty #44 Szybka Szóstka -> ₡øʄʄєє ♂


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą na mojej liście Szybkiej Szóstki został -> Świninka czyli ₡øʄʄєє ?   Zapraszam do czytania!:)   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    @Kasia.xD W końcu wrzuciłaś Katarynka ^^   @Lipny A Ciebie by nie denerwowały?

    Błagam pokoloruj to, bo się ciężko to czyta Po za tym to spoko

    yX0FQw5.png

     

     

     

    Kolejną osobą na mojej liście Szybkiej Szóstki został -> Świninka czyli ₡øʄʄєє ?

     

    Zapraszam do czytania!:)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    1. Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

    ₡øʄʄєє: Jestem Dawid. Mam 25 lat i jak na swój wiek wyglądam bardzo młodo, ale piwo mi w monopolowym sprzedają. Ogólnie wesoły chłopak jestem :). W wolnym czasie lubię pograć w te karabiny i nawiązywać nowe kontakty. 

     

    2. Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

     

    ₡øʄʄєє: Wiele z moich marzeń się spełniło. Miedzy innymi mam cudowną córeczkę (małą rozrabiakę). Teraz tylko postawić domek nad jeziorem i posadzić drzewo :D

     

    3. To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    ₡øʄʄєє: Najważniejsza dla mnie jest rodzina. Oczywiście mój urwis to moje oczko w głowie wiec nie ma nic ponad to i staram się aby jej niczego nie zabrakło. Ważne dla mnie też jest być sobą. 

     

    4. Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

     

    ₡øʄʄєє:  Moim marzeniem jest dojść do takiego etapu w życiu, żeby niczym się już nie martwić.

     

    5. Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    ₡øʄʄєє: Robię kawę na swój własny sposób, ale ciężko to wytłumaczyć :D

     

     6. Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    ₡øʄʄєє: Moim zdaniem nie można sobie wybrać przyjaciela. Ktoś po prostu się nim staje jeżeli na to zasługuje i chce. Ceniłbym w sobie szczerość, bo mam to do siebie, że mówię wprost i szczerze.. Denerwowałoby mnie..  Śmierdzące stopy po robocie :D

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Przygotowała: @Kasia.xD

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!