Skocz do zawartości

    Zamknięty #43 Szybka Szóstka -> OlCia :D


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dzisiejszą "ofiarą" Szybkiej Szóstki jest -> @OlCia   Mimo, iż jest z nami stosunkowo nie długo postanowiłam ją pomęczyć a oto efekty.   Zapraszam do czytania:)   ~~~~

    Przyjemnie się to czyta. Widać ten włożony czas i serducho. Teraz już wszystko o Tobie wiemy  Pozdrawiam 

    Dobra robota @Kasia.xD +1 +rep

    PdSWyV7.png

     

     

    Dzisiejszą "ofiarą" Szybkiej Szóstki jest -> @OlCia

     

    Mimo, iż jest z nami stosunkowo nie długo postanowiłam ją pomęczyć a oto efekty.

     

    Zapraszam do czytania:)

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     

    1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

    OlCia: Mam na imię Aleksandra, niedługo skończę 24 lata, mieszkam na Śląsku w małej wiosce ok Żor, niedaleko Katowic :D Uczę się zaocznie na administracji i aktualnie nie pracuję, można powiedzieć, że szukam pracy. No chyba, że jest sezon na owoce, to wtedy pracuję u siostry, także zapraszam na truskaweczki :D  Jakim jestem człowiekiem? Hmm ciężkie pytanie. W sumie to zawsze staram się walczyć o swoje, dążyć do celu, który sobie wytypowałam. Mam dobre i ciepłe serducho, zawsze staram się pomóc jak tylko potrafię, można mi zaufać w każdej kwestii, jestem bardzo szczerą osobą, aż do bólu - co może być zaletą ale i też wadą.. oraz bardzo uczuciową, którą łatwo zranić...  oczywiście zawsze chętna do rozmów, do nawiązywania nowych znajomości.  Zawsze cieszę się nawet z najmniejszej pierdoły.. Uważam, że trzeba brać życie póki jest.. nie żyjemy wiecznie.. trzeba przeżyć go jak najlepiej, abyśmy nie żałowali, bo kiedy ? jak nie teraz...  Bywam i bardzo wredna, ale to tylko jeśli ktoś sobie zasłuży, traktuje mnie źle i nie szanuje, to wtedy z wielkim bólem oddaje tym samym. Ciężko tak pisać o sobie, po prostu trzeba poznać...

     

    2. Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    OlCia: Moje zainteresowanie może zdobyć każdy, oczywiście na stopniu koleżeńskim, przyjacielskim. Natomiast przejdźmy do krainy marzeń... - jeśli chodzi o swój "wymarzony" ideał to ciemny przystojny brunet, dobrze zbudowany o pięknym uśmiechu i niebieskich oczach, z fajna bryką.. Oczywiście musi być kochany, szczery, szanować mnie i inne osoby, czuły, pomysłowy z charakterem.. i tak można by wymieniać same dobroci.. (taki nie istnieje)

     

    3. Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    OlCia: Każdy człowiek ma inną regułkę na temat szczęścia i inaczej rozumie to pojęcie. Trzeba być optymistą, tylko wtedy uda się poczuć szczęście, świat jest jaki jest, musimy docenić i polubić to co mamy, starać się, by było jak najlepiej. Powinniśmy się cieszyć z każdej małej rzeczy. Uważam, że to my sami pracujemy na swoje szczęście, wybieramy ludzi, których chcemy mieć obok siebie, pewne wartości, które są nam potrzebne do szczęścia. Dla mnie to nie tylko dom, pieniądze, czy też super auto.. moim zdaniem to dodatek do szczęścia, który sprawia, że jest nam lepiej, łatwiej w życiu.  Więc co sprawia mi szczęście?  Wszystkie wartości, dzięki którym czuję się dobrze. To  dzięki rodzinie, przyjaciołom, znajomym czuję, że żyję, że mam "dla kogo żyć", czuję się w jakimś stopniu potrzebna, kochana...
    Kiedyś pojmowałam szczęście inaczej... a właściwie jego brak, nie doceniałam tego co mam... popadłam w ogromną depresję... w ogóle tego nie rozumiałam, szczęście? phi co to wg jest, po co mi, tak jest mi dobrze... ale wiem, że sama dążyłam do tego żeby czuć się gorzej, bo wydawało mi się, że tak jest po prostu lepiej, że tak musi być...
    Więc starajmy się brać z życia 100% każdego dnia! Trzeba być silnym, bo to tylko od nas zależy jakie będzie nasze życie.

     

    4. Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    OlCia: Hmm to zależy w jakiej byłabym kondycji, ale jeżeli dobrej to na pewno nadal chciałabym spędzać jak najwięcej czasu w górach, zrobić coś czego jeszcze nie zdążyłam, lub tez nie miałam nigdy okazji, brać życie już totalnie na maxa, żyć jakbym jutro miała już się nie obudzić, jakby jutra miało już nie być. Spędzać jak najwięcej czasu z najbliższymi, z ludźmi których kocham.

     

    5. Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    OlCia: Na pewno w 1 kolejności to oddaje coś pieniędzy na osoby potrzebujące, w 2 kolejności na zwierzątka, które tak bardzo kocham, a potem korzystam jaaa,  dzięki tej gotówce na pewno mogłabym spełnić swoje marzenia :)

     

    6. Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    OlCia: Oczywiście, mam parę takich piosenek, lecz najważniejszą dla mnie bardzo życiową piosenką jest ta --> Czerwone Gitary - Biały krzyż, ta piosenka ma ogromne znaczenie dla mnie, ponieważ kojarzy mi się z moim tatą...:( 

     

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Przygotowała: @Kasia.xD

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!