Skocz do zawartości

    Zamknięty #42 Szybka Szóstka -> Krollu


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Na tapecie w dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @Krollu     Miłego czytania!   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   1. Bardzo trudna jest

    Doświadczenie życiowe to jedna z najbardziej miarodajnych wartości w naszym życiu, która określa nas samych. Zdobywamy je aż do samego końca, ale korzystamy na bieżąco. Wraz ze wzrostem doświadczenia,

    @Kasia.xD dobra robota +1

    HpyiV7n.png

     

     

    Na tapecie w dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @Krollu

     

     

    Miłego czytania!

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    1. Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

    Krollu: Mam na imię Dominik. Niebawem skończę 23 lata. Moimi głównymi zainteresowaniami są: sport, muzyka i instrumenty. W piłkę nożną gram cały rok, latem na zewnątrz, zimą na hali. Poza piłką nożną pływam także na desce po tafli wody - wakeboarding. Poza sportami letnimi, jeżdżę na nartach - w tym roku wyjeżdżam w góry na wyjazd ze znajomymi. Na co dzień natomiast rutyna - praca na stanowisku kierownika logistyki w jednym z okolicznych przedsiębiorstw.


    2. Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

     

    Krollu: Absolutnie nie. Nigdy nie wiedziałem czego chcę jako nastolatek i nie chce mi się wierzyć, że którykolwiek z nastolatków zna swoje plany już w wieku 16 lat, gdzie potem przychodzi okres pełnoletności, pojawiają się pierwsze miłości, alkohol, grubsze imprezy przez co nasze plany są zaniedbywane na ogół. Kiedyś byłem bardzo dużym "brojem", a to, że dzisiaj żyję tak jak żyję - nie mam pojęcia czyja to zasługa i co się stało, ale niczego mi nie brakuje. Mówiąc w skrócie - nie planowałem tego, chyba życie samo mnie tak pokierowało, ale wyszło mi to na dobre.


    3. To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    Krollu:To zależy jakie wartości mamy w to mieszać, ale w skrócie ujmując: zdrowie, inteligencja i pieniądze. Dlaczego? Bez zdrowia nic nie osiągniemy, bo choroba nam będzie stale przeszkadzać w osiągnięciu celu. Bez pieniędzy nie osiągniemy tego o czym marzymy, bądź tego co jest dla nas niezbędne, a jeżeli chodzi o inteligencję - ciężko cokolwiek osiągnąć bez szarych komórek w głowie i najczęściej stajemy się na całe życie parobkiem dla kogoś za pieniądze, które nie pozwalają nam dostatecznie żyć - dlatego wymieniłem te 3 wartości, które są ze sobą powiązane, a tym 3 wartościom musi zawsze towarzyszyć szczęście :) 


    4. Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

     

    Krollu: Nie marzę zbyt wysoko, ponieważ nie ma sensu stawiać sobie celu, którego najprawdopodobniej nie będziemy w stanie osiągnąć. Moje marzenia są proste, aczkolwiek osiągalne. Dom, taki jaki bym chciał wybudować, zdrowe dzieci, normalna żona, kilka wyjazdów do roku na wakacje i życie bez ograniczeń - nie muszę kalkulować ile mogę wydać na żarcie, żebym potem miał czym zatankować samochód do pracy - to tak dla przykładu. Być może dla niektórych może brzmieć to jakbym był materialistą, ale niestety - takie są realia.


    5. Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Krollu: Jeżeli patrząc na społeczeństwo rówieśnicze - zdecydowanie wszystko. Nie mam znajomych w swoim wieku, ponieważ twierdzę, że 3/4 z nich jest jeszcze niedojrzała. Ja się wyszalałem już dawno, bo zacząłem robić różne rzeczy szybciej niż moi rówieśnicy. Dzisiaj kiedy ja szukam stabilizacji - pracuję, odkładam, żyję itp. Moi rówieśnicy dalej się bawią i żyją z miesiąca na miesiąc lub nawet nie. Dlatego moje towarzystwo od zawsze to 27-40 lat i z takimi mi się lepiej dogaduje, bo mają już pojęcie o życiu. Oczywiście do nikogo tutaj nie piję i proszę tego nie brać do siebie - bazuję tylko na swoim dotychczasowym doświadczeniu.


    6. Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    Krollu: Ciężko określić. Jestem pomocny, pomogę każdemu w potrzebie. Natomiast drażni mnie ludzka głupota i brak jakiegokolwiek logicznego myślenia. Dla przykładu? Mam obecnie przyjaciela, który remontuje dom. Ma żonę, dziecko i chce się jak najszybciej wprowadzić. Tłumacząc mu setki razy, aby zrobił sobie najpierw wnętrze (chociażby 2 pokoje do zamieszkania), zrobił wszystko na opak. Elewacja gotowa, podwórko ładnie zadbane, a w środku nawet ogrzewania nie ma. A wiadomo - finanse ograniczone. No i gdzie tu logika? Nie umiem powiedzieć czy byłbym dobrym przyjacielem, bo też ciężko jest się o sobie samym wypowiedzieć.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Przygotowała: @Kasia.xD

     

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Mr.Head
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!