Jump to content
Sign in to follow this  
BortSkill

Kupie słuchawki do 150zl

12 posts in this topic

Recommended Posts

elo elo zbliza sie wypłata i takie Pytanko kupie jakies w miare sluchawy do gry za okolo 150zl bo aktualnie gram na głośnikach ? czy nie da rady jakby ktos jakiegos linka podrzucił :P PS. gralem wiele lat temu na serwerach 3s grał tam ktos? byly spotkania i lany

dzięki pomyśle , szkoda ze z ekspozycji sklepowej są sam pracuje w sklepie i wiem jak wygladaja rzeczy z ekspo ale moze sie myle co do słuchawek :D

1 minutę temu, BortSkill napisał:

dzięki pomyśle , szkoda ze z ekspozycji sklepowej są sam pracuje w sklepie i wiem jak wygladaja rzeczy z ekspo ale moze sie myle co do słuchawek :D

Pewnie dlatego, że od kilku lat ich nie produkują 🤷‍♂️

Jeśli zdecydujesz się na inne, to zalecam przyjrzeć się pasmu przenoszenia. Jeśli się na tym nie znasz, to doradzam:

W przypadku SteelSeries Siberia v2, kiedy masz informacje

Pasmo przenoszenia: 18 ~ 28000 Hz

18 ~ 28000 Hz

(mniej=lepiej) ~ (więcej=lepiej) Hz

W przypadku SteelSeries Arctis 1 (tych polecanych przez "pro graczy")

20 ~ 20000 Hz

Jak to założyłem na uszy, po długoletnim użytkowaniu Siberii, to myślałem, że jebnę XD Niby technologia się rozwija, ale tak płaskiego dźwięku nigdy żem nie słyszał.

Teraz czekam na zastrzyk gotówki i poluję na Arctis Pro, ale to już inny świat, jeśli chodzi o cenę :D

SteelSeries Arctis 1  kosztuja 229 to chyba lepiej dolozyc 60zl i kupic te tak mysle :)

Przed chwilą, BortSkill napisał:

SteelSeries Arctis 1  kosztuja 229 to chyba lepiej dolozyc 60zl i kupic te tak mysle :)

Toć Ci tłumaczę... Żadnych Arctis 1! Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem :D Siberie może starsze, ale zdecydowanie duuuuuuuuuuuuużo lepsze. Od 5 lat godnie mi służą.

1 minutę temu, Waterovsky napisał:

Toć Ci tłumaczę... Żadnych Arctis 1! Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem :D Siberie może starsze, ale zdecydowanie duuuuuuuuuuuuużo lepsze. Od 5 lat godnie mi służą.

hahah ok przeczytałem 2 raz i zrozumiałem :D dzieki

Ja kupiłem te… parę dni temu zaczęła mi jedna strona  przy głośnym słuchaniu muzy charczyć.

NIE POLECAM XDD

• Haha 1

Ja od kilku lat używam Bloody A4Tech G501 i nie narzekam :D

Dnia 16.01.2020 o 23:45, KaZiu :] napisał:

Ja kupiłem te… parę dni temu zaczęła mi jedna strona  przy głośnym słuchaniu muzy charczyć.

NIE POLECAM XDD

Nie no ogólnie spoko kupować słuchawki gamingowe do słuchania muzyki #brawokazek

10 minut temu, relax napisał:

Nie no ogólnie spoko kupować słuchawki gamingowe do słuchania muzyki #brawokazek

Taaa już to widzę, że masz 2 pary i za każdym razem zamieniasz xDD 

1 minutę temu, KaZiu :] napisał:

Taaa już to widzę, że masz 2 pary i za każdym razem zamieniasz xDD 

Do grania używam swoich Cloud Stinger, a do muzyki głośników/jak jestem poza domem dousznych słuchawek JBL ;)