Skocz do zawartości

    Zamknięty #15 Na Celowniku ---> KaZiu :]


    Pozytywna
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam! Oto kolejna seria 'Na celowniku' tym razem o KaZiu :] Więcej informacji znajdziecie tutaj KLIK ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Kaziu to

    A ja się nie będę kryć! Alkoholik i chce wyruchac moją matkę!!! ??  

    ? foh na  wszystkich xDDD

    8b1d0709f4933.png

    Witam! Oto kolejna seria 'Na celowniku' tym razem o KaZiu :]

    Więcej informacji znajdziecie tutaj KLIK

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Kaziu to jedna z pierwszych osób przeze mnie poznanych na CsK, boci na PB ? miły, uczynny, zabawny dobry przyjaciel. :)
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Ahhhh ten Kaziu, to dobry asior. Jeden z najbardziej komicznych osób na CSK, Pan obrażalski, lubi uciekać na inne sieci jak mu się coś przestaje podobać :D Ogólnie to spoko mordeczka, zawsze można się pośmiać, na żywo też fajny, sympatyczny chłopak :) pozdro Kaziu, zmieniaj majtasy, bo pewnie są już białe! ?

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Nie znam, ale słabo gra w pb. Pozdro xd

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kazia jeszcze dobrze nie poznałem ale wydaje mi się sympatycznym człowiekiem

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kazik to dość specyficzna osoba. Jego charakterystycznym hobby jest sponorowanie bukmacherów swoimi nietrafionymi kuponami oraz nieustające smalenie cholewek do każdej przedstawicielki płci pięknej przewijającej się przez naszą społeczność. Dużo pije Łomży i wcina kaszanki, a tak po za tym spoko z niego gościu, jako admin daje z siebie wszystko, ma też nosa do haxów.

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Nie znam go za bardzo, ale taki sympatyczny i zabawny się wydaje ^^

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Spoko mordka. Robi z siebie pajaca, ale w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu. Śmieszek. Mimo to można z nim porozmawiac na wiele poważnych tematów. Czasami nawet dobrze doradzi. Pozytywny chłopak :)

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kazik? Stulejarz jakich mało. Jedyne co robi to do każdej podbija, dlatego radzę uważać. Ciągle przepierdala hajs na zakładach i nigdy nie wyciąga z tego wniosków. Pomimo to spoko z niego gościu.
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kaziuuuu bot jakich mało ale dobra mordka z niego :) a jaki lovelas z niego o jejciu :D

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Miły, sympatyczny, za dużo pije % a jak jest pod wpływem to straszna menda :P

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Wielke ego, spermiarz.

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

     Kaziu?? xD hmmm

    Dobry Chlop, co kręcimy beke na serwerze to on niby chce się z nami pośmiać , ale jakoś mu to nie wychodzi i kończymy na bece z niego :D spoko  gość , dobry w pistolety ale się szybko poddaje, wpada i szybko ucieka. 

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Bardzo w porządku osoba, zawsze pomoże jak jest jakiś problem ogólnie śmieszek taki i bardzo słabo gra XD 

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Często mnie denerwuje, bardzo często! Pomimo swoich aroganckich i głupich tekstów jest okej. Obraża się za to, że wyzywałam go na ts XD *PS SŁABY W BUSINESS ;)

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kaziu to miły gość, lecz czasami umie pokazać złą strone.

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kazik jak "Pinokio" , jak widzi Justynę to rośnie mu nos iks deee

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Kazik - wszyscy się z niego śmieją, a tak naprawdę to bardzo w porządku gość. No ale, jak się dostanie jakąś łatkę to już się będą ciebie czepiać do końca życia ;)

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Na początku myślałem/am o nim jak o normalnej osobie, ale zbiegiem czasu okazał się dziwny. Da się z nim normalnie pogadać, ale często mu odwala i zachowuję się poniżej normy jego wieku, czyli taki poziom podstawówka. Leniwy ale dobry admin. Cieszę się, że odnalazł wsparcie w przyjaźni z użytkownikiem Szymi. Są pięknie dobraną parą przyjaciół, wszyscy powinni im zazdrościć takich silnych więzi.

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

     Czasem z nami mixa zagra, dostanie po dupce i taka jego rola, lubi śmieszkować i kłócić się z Smarkiem.

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    nie znam typa wgl :D
    ale ogólnie to luźna morda

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    dobry chlopak
    wariat
    zawsz lubi zagrac
    ale jak on zaprasza to ja znow nie mam czasu
    pogra w wszystko i tu i tam
    lubiego go

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Każdy w rodzinie ma wujka który opowiada świńskie kawały, bajeruje wszystkie dziewczyny wokoło, wypytuje młodych jak ich "życie" się szczęśliwie układa oraz potrafi dużo wypić aż do zgona. To tego typu osoba właśnie :D

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
      Poprzednie "Na celowniku" -->  neymaroff

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!