Skocz do zawartości

    Zamknięty Mierny wh z vipem


    Delpano1337
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Twoj nick: Delpan Nick podejrzanego: ZiomeczeK ! IP/Steam ID podejrzanego: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=167165 ip nie znam ale tutaj aktywny ban na waszym serwerze :) Serwer: only dd2

    Twoj nick: Delpan
    Nick podejrzanego: ZiomeczeK !
    IP/Steam ID podejrzanego:  http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=167165  ip nie znam ale tutaj aktywny ban na waszym serwerze :)
    Serwer: only dd2 
    Mapa: dd2
    Data i godzina: dzisiaj (09.01.2020) 16:24
    Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv61381/HLTV-2001091624-de_dust2.dem.zip

     

     

    Nie na co dzien rozpisuje demka jakis unskilli ale w tym wypadku postanowilem ze to zrobie bo chlopek sie znalazl w top15 a od dluzszego czasu mi smierdzial.

     

    na poczatku dema jakos 7:20 o ile sie nie myle akcja jak wchodzil na b. Bez spiny wszedl na diglu zbytnio sie niczym nie przejmujac. Nagle zobaczyl typa w kominie chociaz nawet bron mu nie wystawala i zaczal skanowac.

                                                     Tutaj zaczne od konkretow ale cale demo smierdzi jego miernym wh

     

     

    16:20 szybki bil na brame ( raz na rok to i kura pierdnie)

    17:58 bait na model (kolejny)

    18:58 calego trupa szedlem na szifcie i mimo iz tupali od srodka to zoom na mnie...

    19:20 po tej akcji wiedzialem ze odpal bo nawet z druzyny sie smieli ze dal sie wychujac, wiem ze na demie tego nie widac bo stal w innym modelu ale zobaczcie sobie na mnie (Delpan) co zrobilem jak strzelil ;] 

    21:08 model

    21:20 zeby nei jego zez to juz bym lezal

    21:45 co runde szybki bil na brame (tu zaznacze ze co runde w innej sekundzie oddaje jeden strzal)

    22:10 z full mlekiem bije mnie idealnie jakby flash byl za plecy xD 

    23:52 no ta.

     

    Typek całą mape wychodzi wcelowany w model, a jak juz nikogo niema to nawet nie sprawdza do końca pozycji. 

     

    Podsumowując  kolega ma za słabe umiejętności na tak modelową gre, tymbardziej ze nie slyszy jak ktos mu plecy na biegu robi. movement gracza co cos tam juz gral ale dalej ssie kulke. kupił vipa i myśli ze nikt sie nie skuma :D  

     

    Mam nadzieję że te demko wystaczy bo jezeli nie to mozna smialo pobrac nastepne z tego dnia i tam wcale mniej sie nie kryl. 

    Teraz tak ode mnie do całej administracji oraz całej wyższej ambasadzie tego serwera, przyłóżcie się troche i sprawdzajcie graczy zamiast caly czas grac. Osobiście po pierwszej rundzie jak wszedłem na serwer chłop mi śmierdział a po trzeciej byłem już przekonany że czysto ten pan nie gra(wiadomo ze nie wszyscy maja taki dlugi staz jak akurat ja [bd cos kolo dychy] ale jezeli juz dostaliscie tego admina to wykazcie sie wiekszym zainteresowaniem podejrzanych typków i tu dodam ze czesto gesto same ssy nie wystarcza bo sa na to latwe obejscia). 

     

    Troche sie rozpisalem ale to tyle ode mnie. Mam nadzieje ze poziom Administracji sie podniesie, poniewaz jak ze starszymi graczami stwierdzilismy zszedl na psy. Nie chce tutaj nikogo obrazac ale taki poziom jest reprezentowany. Pozdrawiam i zycze milego weekendu :) =D ❤️

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!