Jump to content
Sign in to follow this  
shmileee

1.6 shmileee

15 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)
Wstęp

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: tak

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: tak

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: tak

Rozpoznanie:

Na jakim serwerze chcesz Admina?: dd2

Doświadczenie: jest

Dlaczego Ty?: chce pomoc : )

Co chciałbyś wprowadzić?: mam jeden pomysl, jak mozna plugin do USSow ulepszyc, ale do sprawa bezposrednio do Ogen'a. Mozna byloby dodac plugin do auto zapisu demo, i dac to jako wymaganie przy pisaniu odwolania.

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans):
http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=171072
http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=170935
http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=170600
http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=170119

Dane Podstawowe

Imię: Aleksandr

Dane Techniczne

Nick na serwerze: shmileee

Ilość przegranych godzin (link do GT): 117, https://www.gametracker.com/player/shmileee/193.33.176.115:27015/

Mikrofon: jest

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc): TOP 15

Twoje SteamID: STEAM_0:1:25902560

Kontakt: steam, pw
Edited by shmileee
  • Lubie to 1

jestem na tak, koleś ogarnia co i jak jesli daje info to zawsze przejdzie na specta i go obczai 

miesiąc próbnego bym dał

30 minut temu, shmileee napisał:

Mozna byloby dodac plugin do auto zapisu demo, i dac to jako wymaganie przy pisaniu odwolania.

Z tego co wiem nie ma takiej możliwości, by aż tak ingerować w pliki gry innego gracza.

A wracając do podania.

Jestem na nie.

Może i masz dużą wiedzę odnośnie gry, czitów itp, ale jesteś zdecydowanie porywczy, zbyt wielkim indywidualistą i myślisz, że świat się wokół Ciebie kręci. Wg mnie nie nadajesz się do współpracy z większej grupie osób, ponieważ zbyt nachalnie narzucasz swoje zdanie zupełnie nie licząc się z innymi osobami. Dziwi mnie tylko trochę, że chcesz dołączyć do grupy adminów, którą, jak sam nazwałeś, "żenadą".

Cytat

DEAD(Counter-Terrorist) shmileee : admini tutaj to jakas zenada

Myślę, że więcej podobnych wypowiedzi można znaleźć w logach serwera.

• Lubie to 5

Posted (edited)
2 minuty temu, MyFrag napisał:

Z tego co wiem nie ma takiej możliwości, by aż tak ingerować w pliki gry innego gracza.

A wracając do podania.

Jestem na nie.

Może i masz dużą wiedzę odnośnie gry, czitów itp, ale jesteś zdecydowanie porywczy, zbyt wielkim indywidualistą i myślisz, że świat się wokół Ciebie kręci. Wg mnie nie nadajesz się do współpracy z większej grupie osób, ponieważ zbyt nachalnie narzucasz swoje zdanie zupełnie nie licząc się z innymi osobami. Dziwi mnie tylko trochę, że chcesz dołączyć do grupy adminów, którą, jak sam nazwałeś, "żenadą".

Myślę, że więcej podobnych wypowiedzi można znaleźć w logach serwera.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=770786

PS: niezle wnioski po moich 20 postach na forze i mniej wiecej tyle na czacie, nadajesz sie na wrozke. ;)

Edited by shmileee
By MyFrag,

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu. Wnioski wyciągam z gry na serwerze, gram na różnych nickach, więc nie musisz mnie kojarzyć z serwera.

By Pogrom,

Większość ns ma blokady na record demek

Ja jestem bardziej na nie. Powód taki jaki podał przedmówca ;) . Nie raz słyszałam jak się wypowiadałeś na temat adminów nie za sympatyczny sposób, więc myślę, że będzie bardzo dużo spin. 

Ja jestem na nie.
Główny powód to pretensje, że właścieciele powinni płacić tobie, a nie ty im.

• Lubie to 1

Tak samo jestem nie Nie.

Jako admini nie możemy wstawiać się za osobą która mówi on coś ma banuj odrazu albo zaufaj mi Shmileee tak jak wiesz pisałem raz że jestem po stronie serwera i ludzi grających na nim lecz do roli admina nie nadajesz się za dużo trudu byś sprawiał sobie jako admin odnośnie tego co frag napisał tak jesteś porywczy i masz za dużo zdań na temat siebie pisze to wyłącznie z tego powodu iż samo sobie nagrywanie demek sprawdzanie czy coś w tym sens jest dobre lecz nie wiadomo jak cie ludzie zaakceptuja wielu ma wiele to powiedzenia innego na temat ciebie.

jako gracz jestem na TAK, jest to osoba na to stanowisko, pomaga rozpisujac demka, kultura na najwyzszym poziomie, spiny jak to spiny kazdy ma do kogos spine. Dalbym mu szanse, co nie ktorzy admini powinni przejsc probe trzech dem do rozpiski tutaj akurat jest to zbedne. 

Co do pluginu do demek, nie jedenemu adminowi to pisalem ale zapomnieli, na forum nie wrzucalem tego typu pomyslu bo byloby to zignorowane tak samo jak antycheat ktory proponowalem.

Ja jestem tego zdania, że dużo osób byłoby niezadowolonych z wiadomości posiadania Admina przez Ciebie. Wiele osób skarży się, że masz wh czy coś podobnego... Byłeś sprawdzany kilkakrotnie lecz gracze nadal narzekają... Moim zdaniem musisz pograć jeszcze i zdobyć większe zaufanie do osób grających na serverze... ( i właśnie to najgorsze co mówisz o adminach... Admin też człowiek i musi być pewny w 100% żeby reagować banem a wiele razy chaotycznie informowałeś adminów poprzez spam). Ogarniesz te sprawy to będę na tak ale na razie niestety nie. Pozdrawiam.

wszystkim dziekuje, mozecie zamykac, pomyslalem ze faktycznie nie chce mi sie z taka ekipa "wspolpracowac". bede dalej wrzucal demo na forum :)

• Haha 2
  • Speszony 1
  • Smutny 1

Wgl. śmieszy mnie to że złożyłeś, podanie skoro jakiś czas temu pisałeś że to tobie powinno się płacić a nie ty opłacać swoje hm.. flagi? uprawnienia? Doświadczenie może jakieś masz, ale z takim charakterem jedynym wyjściem dla ciebie to zmiana sieci. Niech gdzie indziej się z tobą męczą.

• Lubie to 1

ja również na Nie 

Czasami warto się nie wychylać a poczekać na moment  

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...