Jump to content
Sign in to follow this  
bₒrᵧs    ㋛

Fajne zmiany na server !

34 posts in this topic

Recommended Posts

Donator

Pomysł idiotyczny, to jest klasyczne DD2 a nie pierdyliard konwersji dusta :v Jak ci mapa nie pasuje, kup sobie CS Source i graj proste. Serwer w akt. stanie ma swój urok.

• Lubię to! 1

Donator
12 godzin temu, magda napisał:

kto nie ryzykuje nie zyskuje :D

@MyFrag z tego co zaczynam zauważać serwery coraz lepiej posperują czyli wracamy na szczyt może warto spróbować przynajmniej na 1 m-c i sie zobaczy co i jak

Opiekun

Nie ma szans, tak jak wyżej pisane było były takie serwery i nie za bardzo to wypaliło. Co z tego że jest to 10/20 osób chętnych jak na takie coś potrzeba setki graczy a jeżeli coś takiego zostanie wgrane na dd2 to obstawiam że cześć graczy po prostu ucieknie bo tutaj nie ma żadnych zbędnych pierdoł z innych gatunków. Po co coś zmieniać gdy działa dobrze. To tylko się wydaje że można spróbować na chwilę ale potem znów może być problem z przyciągnięciem ludzi z powrotem lub wywalenie multum kasy w reklamy i inne pierdoł. 

Dalej podtrzymuje żeby były 3 odmiany de_dust2 dla urozmaicenia oczywiście z vote. Tak jak już kilka osób wspomniało, nic się nie stanie jak spróbujemy 👍 I to nie chodzi, że chce pograć w source jak płacze smarku... Bo widzę, że ktoś tu nie rozróżnia map z danej gry bo mapa jest też z GO 👌 Gram w cs-a od czasów co dużo osób tu biegało na podwórku z kijkami i wiem, że fajnie czasami coś zmienić tym bardziej tak jak wspominałem (mapy pobierają fps co zwykłe de_dust2...) Później każdy narzeka, że mało osób udziela się na forum... A jak ktoś chcę wprowadzić coś dla ludzi na urozmaicenie gry to są wiecznie ale... W sumie po chuju już mi to lata czy będzie jeden dust czy kilka... Otwartość na zmiany jak monopolowy w wigilię🤣 Pozdro...

• Haha 1
MyFrag,

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, na tym polega wolność słowa, jak również należy dyskutować z klasą a ty jako admin powinieneś dawać przykład swoim zachowaniem na forum. Potraktuj to jako chińskie ostrzeżenie.

Możesz (ponoć) pochwalić się stażem większym niż sporo innych osób, wiesz, że fajnie czasami wprowadzić jakieś zmiany to powinieneś też wiedzieć, że dd2 jest tak kultową mapą, że na przestrzeni lat odkąd gram (2k2 here, ciekawe czy większy masz staż) dd2 zawsze się broniło, ludzie zawsze w opór go grali i nigdy nie było problemu z tym, by przyciągnąć kogokolwiek na takowy serwer i nikt na content nie narzekał (czy to z urozmaiceniami typu VIP, czy czyste serwery w latach gdy o takich rzeczach się jeszcze nie myślało). Wystarczy obecnie spojrzeć na serwery only dd2. Każdy serwer na sieci która żyje i na której ludzie działają może pochwalić się fullem i jakoś nie zauważyłem żeby były jakieś płacze nad urozmaiceniem map.

VIP

Serwer prosperuje dobrze. Nie ma co tego psuć. Bo później będą braki graczy itp. Serwer dobrze prosperuje. Gracze są. Marudzenie na to i na to zawsze będzie.

Witam, a może byście zrobili jakieś glosowane/ankietę na forum i byście zobaczyli ile osób byłoby za, a ile przeciw. Myślę, że to będzie chyba najlepszy sposób na małe spory, bo nie wszyscy są za dodaniem nowej/nowych map, myślę, że to nie głupi pomysł z tą ankietą/głosowaniem, przemyślcie moja propozycję.

Pozdrawiam

pomaranczQ

• Lubię to! 1

Administrator
Dnia 31.12.2019 o 14:04, pomaranczQ napisał:

Witam, a może byście zrobili jakieś glosowane/ankietę na forum i byście zobaczyli ile osób byłoby za, a ile przeciw. Myślę, że to będzie chyba najlepszy sposób na małe spory, bo nie wszyscy są za dodaniem nowej/nowych map, myślę, że to nie głupi pomysł z tą ankietą/głosowaniem, przemyślcie moja propozycję.

Pozdrawiam

pomaranczQ

I co to zmieni? Zagłosują Ci co nie grają na serwerze, Ci co napisali w tym temacie swoją opinie i nikt inny. Ewentualnie znajdą się z 3 osoby co grają i dadzą głos. 

Już kilka razy robiłem ankiety czy to pytania i zawsze jest to samo. Czy będziesz to reklamować na serwerze czy nie to i tak 99% i tak głosu nie odda.

Sam pomysł nie jest zły ale nie nasz serwer. Jak już kilka osób zauważyło nas serwer dd2 jest bez większych dupereli. Jedyna zmiany jakie są co roku wprowadzane to zmieniona paka na święta i dodatkowa mapa snow, nic poza tym a i tak ludzie na tym serwerze grają. 

Większość z was myśli, że zmiany nic nas nie kosztują, że jak się nie spodoba to można wrócić tylko nie bierzecie jednej rzeczy pod uwagę. Jeżeli komuś to nie przypadnie do gustu to pójdzie na inny serwer a później ciężko jest takiego gracza odzyskać. 

Może nie mam tak dużego doświadczenia jak Ogen czy Cajmert ale prowadząc Zombie przez ponad rok doszedłem do tego, że nawet najmniejsze zmiany mogą źle wpłynąć na serwer dlatego najlepiej jest przeanalizować wszelkie za i przeciw. 

Dnia 28.12.2019 o 13:03, bₒrᵧs ㋛ napisał:

Mapy nie pobierają dużo fps więc na pewno każdy będzie zadowolony z dynamiki gry na mapach. Moim zdaniem fajnie wprowadzić coś nowego ;) 

Wszystko zależy od tego jaki tak naprawdę masz sprzęt. Pamiętaj, że są jeszcze osoby które mają komputery z przed wieków(bo są przykładowo z biedniejszych rodzin) gdzie u nich akurat będzie spora różnica. 

Przykład mój z 3/4 lata temu gdy mi padł zasilacz w kompie byłem zmuszony przez jakiś czas używać laptopa z przed wieków gdzie jest nadal jeszcze XP . W tamtym okresie grałem na serwerze typu codmod i csgomod. Gdzie często były mapy css_ grane. Gdy na zwykłej mapie typu mirage,dd2,inferno miałem po 60/70 fps czasami więcej tak na mapach css_ spadki miałem do 30/40 a czasami 20 w zależności od samej mapy. To nie jest tak, że mapa nie wpływa na fps bo wpływa. 

Propozycję odrzucam. 

• Lubię to! 2

Administrator

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...