Jump to content
Sign in to follow this  
Neruś

Powrót serwera Deathrun

14 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, chciałem przestawić propozycje powrotu serwera w trybie Deathrun. Było wielu graczy którzy spędzali aktywnie czas na tym serwerze, poprawiając movment skilla i nie tylko.

Byłby to sposób rozrywki dla graczy cs'a tej serwerowni, ponieważ nie ma żadnego trybu 4fun dla CS:GO.

Z poważaniem Nero

• Lubie to 3
  • + rep 2

5 minut temu, cajmert napisał:

Nie jesteśmy serwerownią.  wesołego jajka :)

Sieć serwerów* przepraszam :)

no DR na GO bylby spoko ;)

Kiedys adminowalem cos takiego to sie po calych dniach hopsasalo 🤣

Edited by Lipny

Koszt serwera dr 102 tr 14 slotów to 33zł na miesiac, jesli macie kase na postawienie owego serwera to zapraszam na steam, ja serwer moge zrobic bez problemu, ale potrzebuje srodkow i osob, ktore by sie nim zajely.

By  Ogen Dogen ,

Czemu 102tr ?

No to co, wracamy na starą posadę :D

Jeśli się dogadamy panowie to $$ ogarniemy i wracamy kc ❤️

Edited by Kayyzan

Serwer sam by się zwrócił z vipów i adminów :)

By  zaksiu ,

Ale za coś trzeba go najpierw kupić, nie mamy takich nakładów finansowych jak kiedyś, żeby od tak otwierać nowe serwery.

Jak już VIP został wspomniany to ja bym go na starcie zmienił. Nie chcę nikomu dorzucać dodatkowej roboty czy coś, ale poprzedni VIP to była średniawka. Dostęp do kos i komenda respawnu to chyba jedyne rzeczy, które pamiętam i których się używało. A no tak i chyba hajsik na początku rundy za co była grawitka i stroje. Z mojej strony to dodałbym chociażby double jumpa i coś w stylu tych takich jakby "śladów" za postacią, które się ciągną jakiś tam czas, nie wiem teraz jak to się profesjonalnie nazywa, ale jak trzeba będzie to poszukam. Wielu graczy zwraca uwagę na rzeczy kosmetyczne więc myślę, że nie byłby to najgorszy pomysł.

• + rep 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...