Jump to content
Sign in to follow this  
✪ XDeMoNoX6

pobieranie

11 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, pisze w sprawie ciaglego pobierania sie plikow typy : fortnite_emotes czy sprays. Gram na serwerze pistol only. Csgo na nowym dysku ma 2 dni wiec reinstal byl niedawno. Problem polega na tym ze pobieraja sie te pliki co zmiane mapy i trwa to ok od jej polowy za kazdym razem, jest to uciążliwe bo na starym dysku problem nie wystepowal. Po wejscu na inny losowy serwer ffa tez pobieraly sie pliki ale 5 sekund, a pliki fortnite_emotes parenascie.

cl_allowdownload 0
cl_allowupload 0 
sv_allowupload 0 
sv_allowdownload 0 - te komendy nie pomogly

Nadal sie caly czas pobiera, jak nikt nie wie jak to zrobic zeby sie pobralo raz a dobrze to moze da sie wylaczyc ten plugin

Edited by ✪ XDeMoNoX6

Nadal sie caly czas pobiera, jak nikt nie wie jak to zrobic zeby sie pobralo raz a dobrze to moze da sie wylaczyc ten plugin, a poza tym w momencie wlaczenia emotki widac z 3 osoby wiec mozna to nazwac oszustem

Edited by ✪ XDeMoNoX6
blad

czy ktos moze zna rozwiazanie problemu, tak sie nie da funkcjonowac te pliki pobieraja sie nawet do map ktore juz byly grane

Sprawdzałem teraz fakt jakby się coś pobierało lecz nie wpływa to na szybkość ładowania mapy, ja bardzo szybko wbiłem na serwer.

no to nie wiem mi sie to pobiera pare minut i wchodze na polowe mapy, dlugo pobieraja sie pliki sound/fortnite_emotes a inne normalnie

Przeinstalowalem gre jeszcze raz, skasowalem  ja nie tylko przez steama ale calosc z dysku i zainstalowalem na dysku m.2 to pomoglo i juz sie pobiera w 2 sekundy. Dzięki za podjętą próbę rozwiazania problemu...

chyba do zamkniecia

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...