Skocz do zawartości

    Zamknięty Od serca, od święta #1


    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Ogólnie zalatany chłopaczyna ze mnie Narzeczona mówi że pracoholik a ja jej że prawdziwa praca zaczyna się po 12h pracy   ten miesiąc jak reszta wygląda tak samo.   od 6 do

    Pracuję w handlu, więc cały grudzień to ciągła praca, jeden dzień w miesiącu poświęcam na lepienie pierogów i jest to mój jedyny wkład w przygotowanie wigilii. Na cokolwiek innego brakuje mi już czasu

    Grudzień jest dla mnie wyjątkowym miesiącem. W pracy nagle wszyscy sobie przypominają że trzeba do końca roku zrobić to, tamto, sramto. Kolejnym urozmaiceniem są wszelakie podsumowania miesięczne, kwa

    dvrCfKU.gif

     

    Od serca, od święta #1

     

    Na pierwszy rzut leci dosyć prosty i łatwy konkursik. Informacje poniżej.

     

     

    Tak jak w temacie wstępu wspominałem, nasze życie to ciągła gonitwa. Masa pracy i obowiązków, które są związane z grudniem nie pomagają. Bieganie za prezentami (standardowo na ostatnią chwilę). Ale to nie o to wszystko chodzi. Boże Narodzenie to czas, który ma również wiele pozytywnych i przyjemnych rzeczy.

    Tak więc powiedzcie mi, jak wygląda wasz cały miesiąc w ten jakże cudownym okresie. Czy również jesteście zabiegani czy jednak planujecie to wcześniej aby spokojnie zdążyć ze wszystkim? Kochacie święta?

     

    Na odpowiedzi czekam do końca dnia ;) losowanie odbędzie się pewnie jutro.

    Wylosujemy jedną osobę, która zgarnie grę:  GORKY 17

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!