Skocz do zawartości

    Zamknięty Podpięty Rozpoczynamy Święta na CSKatowice.com


    Rekomendowane odpowiedzi

    dvrCfKU.gif

     

     

    Z lekkim opóźnieniem, bo planowo miało to się odbyć 1 grudnia ale tak! Właśnie w dniu dzisiejszym rozpoczynamy okres świąteczny na CSKatowice.com!

     

    Od serca, od święta bo takie hasło będzie towarzyszyło podczas tegorocznych świąt. Zastanawiacie się dlaczego takie, a nie inne? Co one oznacza? Biegnę z tłumaczeniem.

    Miesiąc grudzień to szczególny okres, który kojarzy się wszystkim ze świętami, z prezentami. W dzisiejszych czasach jednak zapominamy o tym, co jest najważniejsze. Przebijamy się na każdym kroku w tym, kto jaki prezent komuś podaruje, gdyż w dzisiejszych czasach wartość pieniądza jest ponad wartości takie jak: szczerość, oddanie, miłość, szacunek. Jest to odpowiedni moment nad pewną refleksją, czy tak naprawdę dobrobyt, stabilizacja, wygoda jest dużo ważniejsza od szczerych intencji? Od miłości, szacunku, wzajemnego wsparcia i po prostu bycia? Nie neguję, że obie kategorie powinny być wyrównane, bo każdy goni za tym, aby mieć dobrobytu jak najwięcej, aby godnie żyć, ale często zapominamy o tym, co jest również ważne w naszym życiu - rodzina, znajomi, wszyscy nasi bliscy, którym w ciągu całego roku nie poświęcamy nad wyraz dużo czasu, a skupiamy się w większej mierze na pogoni za karierą, władzą, pieniędzmi. Zróbmy taki challenge, aby każdy z nas na chwilę chociaż się zatrzymał i pomyślał jak wygląda jego życie i czy przypadkiem nie jest tak, jak wyżej napisałem. Postarajmy się w tegoroczne święta poświęcić jak najwięcej czasu przede wszystkim bliskim, tym którzy zawsze są przy nas. Dla nich największym prezentem będzie wasza obecność, troska. Zakopmy też wszystkie topory wojenne i pogódźmy się. Czas biegnie nieubłaganie więc nie wstydźmy się powiedzieć komuś, że go kochacie. Bo za rok, w kolejne święta możecie odczuć to dopiero, jak będzie już za późno :) .

    Tak więc życzę wszystkim, aby tegoroczne święta były dla każdego z Was wyjątkowe, abyście wycisnęli jak najwięcej miłości i szczerych uczuć :)

    A przede wszystkim obdarowywali innych i byli sami obdarowywani OD SERCA :)

     

    Przejdźmy zatem do dalszej części.

    W tym roku forma organizowania konkursów na naszym forum nie zmieni formy do tego, co było rok temu.

    W gwoli przypomnienia - konkursy będą organizowane codziennie, po zamknięciu tematu, odbędzie się losowanie, w którym wezmą udział wszystkie osoby ;) nie zaprzeczam, że jeżeli jakaś odpowiedź mnie naprawdę dotknie, zainteresuje to przewiduję dodatkowe nagrody dla tych osób.

     

     

    To chyba tyle. Temat jest ogólnodostępny dla wszystkich i otwarty przez cały okres świąt. Czysty offtopic, gdzie możecie dyskutować o wszystkim, co związane ze świętami jak i cyklem tych konkursów. Jak dobrze wiecie, są to już ósme święta, które mam przyjemność spędzać również z całą społecznością CSK. Czy to ostatni raz mój, jako główny przewodnik tychże konkursów? Nie wiem, ale mam nadzieję, że za rok również będę miał przyjemność prowadzenia tego i przeżywania wspólnie z wami świąt!

     

     

    No i standardowo:

     

    • Lubię to! (+1) 3
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!