Jump to content
Sign in to follow this  
RogaL

[1.6] TajemniczySmark

5 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: <RogaL>
Nick admina/gracza:T@jemniczySmarkNaFirance
Steam_id admina/gracza:VALVE_2:0:263779482
Serwer:
Mapa:de_hell
Data i godzina:29.11.2019 - 22:30:35
Opisz sytuację/zdarzenie:  Sytuacja wygląda nastepująco niesłusznie moim zdaniem dostałem tego bana na TYDZIEŃ bo w sumie nikogo nie obraziłem . Pisząc do Huntera ( Nie wiedząc że to jest kobitka ). Nie miałem na myśli jej jako osoby tylko Postać ( miała vipa )  .. Nie dając mi nawet czasu do wytłumaczenia sprzedał mi bana na 1 tydzień i po ptakach .
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):DEAD <RogaL> : hunter
DEAD <RogaL> : fajna dupa z ciebie
DEAD <RogaL> : ma uprawnienia ale nie ma wladzy
DEAD <RogaL> : ,) 

Dobra sory 

nie wpadłem na ten pomysł 

Edited by RogaL
By  MyFrag ,

Na drugi raz edytuj pierwszy temat, a nie zakładasz drugi.

Dobra dobra już tak się nie tłumacz, bo do Xyzz też pisałeś/gadałeś męcząco.

Co do skargi to przejrzałem demo i żadnej obrazy na chacie nie zauważyłem, lecz szacunku do kobiety też nie było. Chłopie ja nie wiem jak można do kobiety napisać "fajna dupa z Ciebie", jeszcze nieznajomej xD

Poczekam jeszcze  na wypowiedź @T@jemniczySmarkNaFirance

By  Ogen Dogen ,

Logi say/say_team są na FTP serwera ;)

A Więc tak, Drogi graczu. Brak szacunku do kobiet to jest coś czego nie odpuszczę i czego nigdy tolerować nie będę. W moim mniemaniu ban został wystawiony słusznie. Co do twojego zachowania na serwerze było karygodne (oczywiście w moim mniemaniu) Stąd też ban który otrzymałeś

@T@jemniczySmarkNaFirance jeśli kobieta nie będzie miała szacunku do mężczyzny to również dasz bana? Miło że zwracasz uwagę na to, ale rób to w sposób pisemny, a nie w postaci bana. Ban jest za obrazę a nie za brak szacunku.

Obrazy tutaj nie było. W logach również nie było nic ciekawego. @RogaL ty masz tyle szacunku co bezdomny pieniędzy, mam nadzieję, że zmienisz swoje nastawienie. Co do skargi to przyjmuję ją ze względu na niesłusznego bana, lecz do admina nie mam pretensji.

• Lubie to 1
  • Haha 3
By  DavidM ,

Tyle co bezdomny pieniedzy 😂😂😂😂 no padlem 😂😂😂

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...