Jump to content
Ogen Dogen

Sponsoring serwera mixowego PB

4 posts in this topic

Recommended Posts

logo.png.18211952276d428eb47a88f5c67e897

 

Cześć, wychodzimy dziś do Was z nietypową propozycją. Mianowicie, poszukujemy osoby, które pomoże nam finansować koszty serwera do mixów.

Serwer powstał dla dawnej społeczności paintball, która pamięta erę klanów i sparów. Powstał trochę w formie eksperymentu który o dziwo się przyjął, lecz nigdy na siebie nie zarabiał i utrzymywał się do tej pory z wpływów publicznego serwera paintball.

Od pewnego czasu jednak zrezygnowaliśmy z opłat za adminów i wprowadziliśmy opłaty tylko za adminów na mixowym. Trochę utrudniło nam to sprawę, ponieważ brakuje wpływów z adminów, a zainteresowanie adminami na serwerze mixowym jest zerowe.

Rezygnacja z składek za adminów okazała się dobrym posunięciem dla publicznego serwera, lecz już niekoniecznie dla serwera mixowego, co można było ostatnio zaobserwować dłuższą przerwą w działaniu serwera.

Efekt jest taki,  że my nie mamy źródła sponsorowania a społeczność nie ma adminów do rozgrywek. Dlatego wychodzimy z propozycją, która myślę, że usatysfakcjonuje obie strony.

 

Jednym słowem poszukujemy osoby, która będzie finansować koszty utrzymania serwera. Nie jest to wielka kwota, bo jedyne 21zł miesięcznie. Wymagamy jednak od takiej osoby, aby dokonywała wpłat regularnie oraz była aktywna na serwerze mixowym. Forma wpłaty dowolna (przelew/paypal/psc/sms), lecz w przypadku PSC i SMS należy powiększyć kwotę o prowizje i podatek (PSC 24,36 / SMS 40,59)

 

Co w zamian ?

 • Admin na serwerze mixowym (pierwszeństwo w kolejce do gry)
 • Możliwość wyboru innych osób na admina serwera mixowego według własnego uznania!
 • VIP na serwery 1.6 i GO
 • VIP na TS3
 • Zwolnienie z składki adminowskiej na DD2
 • Admin na kanale mixowym na TS3
 • Ranga donatora na forum
 • Ranga VIP na forum
 • Możliwość proponowania wprowadzenia zmian na serwerze mixowym
 • Dopisanie do sponsorów w dziale serwera na forum oraz dodanie informacji na serwerze mixowym o sponsoringu

 

Jak sami widzicie, sporo oferujemy za tak niewielką pomoc, a jednocześnie pomoże to rozwiązać Wasz problem.

Osoby zainteresowane proszę o bezpośredni kontakt do mnie przez prywatną wiadomość na forum, w wiadomości proszę dodać swój SteamID oraz formę wpłaty. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Sponsorem może zostać każda osoba, która posiada konto Steam, nie jest zbanowana na naszych serwerach oraz nie miała banów za kulturę w przeszłości!

Zastrzegamy sobie prawo do odebrania praw admina w przypadku, gdy dana osoba będzie ich nadużywać. Po zaakceptowaniu osoby zainteresowanej, czekamy do 48h na wpłatę (w przypadku weekendu i przelewu bankowego do godz. 12 w poniedziałek). Po tym czasie następna osoba, która jest w kolejce dostaje swoje 48h itd.

W tym temacie będę pisał posty kto zostaje aktualnym sponsorem oraz gdy aktualny sponsor zrezygnuje z dalszych wpłat, więc zachęcam do dodania tematu do obserwowanych ;) Po rezygnacji sponsor traci wszystkie przywileje oraz wszystkie wytypowane osoby tracą admina na serwerze!

 

Aktualny sponsor: - @ Po Prostu Żyleta

 

 • Lubię to! 2
Link to post
Share on other sites

Podbijam 😉

 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...