Jump to content
Sign in to follow this  
<=mAsLo=>

[1.6] Skarga Pogrom

5 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: <=mAsLo=>
Nick admina/gracza: @Pogrom
Steam_id admina/gracza:
Serwer:dd2
Mapa:N/D
Data i godzina:11.11.2019 17:00
Opisz sytuację/zdarzenie: 

@Pogrom  Nowy, ale jednak nie taki świetny opiekun.

Link do sytuacji

Od jakiegoś czasu jestem Adminem na DD2, gracze mnie dobrze znają jak i inni admini.

Znany  jestem z tego,że dość szybko i konkretnie reaguje na Cheaty.

Gracze piszą do mnie często na Steama ze są cziterzy bo wiedzą, że mogą liczyć na moje wsparcie.

Nie wiem czego konkretnie dotyczą skargi na mnie.

Za często robię SS'y? Za dużo banuje??

Słucham konkretów.

Proszę sprawdzić ile razy dałem bana, a ile razy się pomyliłem. 

Mam 31 lat i swoje czasu byłem często adminem na licznych serwerach i nigdy nie miałem takiego problemu.

Liczę, że gracze i Admini wypowiedzą się w temacie.

@cajmert

@Ogen Dogen

Degradacja poleciała po konsultacji z @Inka. @cajmert oraz @Ogen Dogen

Flagi zabrałem Ci za sytuacje z tego odwołania. Mianowicie dostałeś fartownego skana od typa przez bramę (który widział jak przebiegasz) który ledwo co wbił na serwer chwilę wcześniej. 10-15s po tym jak zginąłeś typek dostaje bana  z powodem WH no bez kitu. Nawet nie zobaczyłeś czy faktycznie go ma tylko z automatu dałeś bana bo Cie zabił. 

to nie pierwsza jego sytuacja, obserwowałem go wcześniej i to ta sytuacja się do tego przyczyniła.

Zastanów się nad pojęciem "admin" i tym do czego zobowiązuje i jakie ma zadanie...

nie będę wysyłał demka bo nie upieram się że był spalony.

Jeżeli tak ma wyglądać bycie adminem na CSKatowice to nie upieram się.

Edited by MyFrag
post pod postem
By  Pogrom ,

Admin ma sprawdzić doglębnie gracza a nie dawać po jednej akcji bana. Były wcześniej takie sytuacje to daj mi demka. Jeżeli po sprawdzeniu innego demka wywnioskuję, że był spalony to przywrócę admina

By  MyFrag ,

Nie pisz post pod postem, używaj opcji edytuj.

Chyba czegoś nie rozumiesz. 

Skoro jesteś adminem to mamy do Ciebie pewne zaufanie i prośbę, że będziesz się starać wypełniać dobrze swoje obowiązki. 

Skoro nawet sam @cajmert napisał temat w którym Cie upomniał to coś znaczy. 

Nie byłoby tego gdybyś wziął poświęcił te 3/4 minuty na to aby sprawdzić tego typa a nie dawać bana po jednej akcji. Bo co później BL ma sprawdzać? Jedną akcje? Co nam po tej jednej akcji? Po jednej akcji to można z marszu dać ub chyba, że jest to ewidetny aim. 

Przed podjęciem decyzji o zabraniu flag konsultowałem się z wyższymi jak i z @Inka.

Skargi sam na siebie nie mogę rozpatrzeć także musisz czekać na decyzję wyższej administracji ;)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...