Jump to content
Sign in to follow this  
Seban_89

[1.6] Prośba o Przeprosiny ! :) ze względu na niesłusznego bana.

6 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Seban
Nick admina/gracza:  ( nie przedstawił się jest anonimowy !!! nawet jak pytałem się na serwerze po zdarzeniu nie raczył odpowiedzieć, Kartoon był świadkiem zdarzenia, zarzekał się że to nie On :)
Steam_id admina/gracza: anonymous
Serwer: Only De_Dust2
Mapa: De_dust2
Data i godzina: ok. 17.50
Opisz sytuację/zdarzenie: dostałem bana za siedzenie na respie ! ( 5 minutowego, ale jest to strasznie wku....) bo niesłusznie , dowód demko z hltv hltv-1911031738-de_dust2, akcja od 15:30, ale mogą Państwo prześwietlić całe demko czy chociaż raz naruszyłem w tym względzie regulamin !
Po przerwie ponad 1,5 r. grania człowiek sie chce odstresować a Tu Admin nadużywa WŁADZY, poprostu chce tego Pana/Panią poznać i uzyskać od tej osoby słowo Przepraszam :)
PS. dlatego wróciłem się wg do Ciemni ponieważ paczka była na respie.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV)
http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/27846/hltv-1572799080-1572800606-de_dust2.dem.zip

Edited by Seban_89

@KaZiu :] słucham pana na początek ? 

postaram sie zobaczyć demko.

Edited by Inka.
literowka

@Seban_89 Witaj, to ja Cię zbanowałem:) mam na imię Rafał i miło mi Cię poznać. W trakcie otrzymania bana wyświetla Ci się od kogo go dostałeś, jeśli tego nie zdążysz zauważyć możesz zerknąć w Amxbans. Kiedy wbiłes na serw po pięciu minutach pytałeś kto Cię  zbanował bo chcesz  zgłosić skargę, odpisałem Ci, że byłem to ja. 

Gracze płakali o respa od kilku rund, poszły trzy bany po pięć minut każdy. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...