Jump to content
Sign in to follow this  
hubix151

Propozycja rangi

9 posts in this topic

Recommended Posts

Witam,

Ostatnimi czasy starałem się o rangę "kobietka" na forum z powodu ładnego koloru, który mi osobiście się podoba skoro nie mogłem dostać owej rangi wychodzę z propozycją rangi "Facet".

Jak kobiety walczą o równouprawnienie cały czas tak i ja chcę walczyć o równouprawnienie na tej serwerowni według mojej skromnej opinii za bardzo faworyzowane są tutaj kobiety czy to na forum czy na serwerach.

Bądźmy ludźmi i zachowujmy się jak ludzie w internecie nie ma czegoś takiego jak "dam ci to za ładną twarz"

Pozdrawiam.

Edited by hubix151
  • Dzięki 1
  • Speszony 1

I bardzo to rozumiem, że lubi tak samo jak praktycznie każdy mężczyzna na świecie ale mógłby tej swojej empatii użyczyć na męską część społeczności i o niej trochę bardziej pomyśleć. ;)

Bądź dzentelmenem dla naszych Pań  :] I przyznaj się, że chciałeś wyrwać darmowego vipa xDD 

• Haha 2

30 minut temu, KaZiu :] napisał:

Bądź dzentelmenem dla naszych Pań  :] I przyznaj się, że chciałeś wyrwać darmowego vipa xDD 

Nie interesuje mnie darmowy vip ale raczej irytuje, że z faktu bycia kobietą coś takiego dostaje się XD dajmy na przykład osoba, która czuje się kobietą będąc mężczyzną czy ją/jego to upoważnia do otrzymania takich rzeczy za co niektórzy muszą płacić czy coś innego? Według mnie płacisz Ty płaci on płaci ona i nikt nie jest poszkodowany w tym zestawieniu :) Inna opcja by była jeżeliby gracze płci żeńskiej miały po 14/15 lat co równoznaczne byłoby z ciężką możliwością zapłaty bo wiadome nie zarabia się w tym wieku jest się na utrzymaniu ale cóż to jest moje zdanie i nie jestem osobą, która może coś zmienić wielkiego tutaj na pstryknięcie palcem dałem tylko propozycję a to czy coś to zmieni to się dowiemy jak przybędzie z wyższego stanowiska kadra.

/edit dopiero przeczytałem "Bądź dzentelmenem" mogę być nim dla swojej kobiety w prawdziwym życiu ale to chyba nie zobowiązuje, że jak poprosi o samochód to jej go kupię? 🙄

Edited by hubix151

Weź już nie pajacuj.

• Lubie to 1
  • Haha 5
  • + rep 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

19 godzin temu, hubix151 napisał:

(...) na tej serwerowni (...)

tak btw. to nie jesteśmy serwerownią.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...