Jump to content
Sign in to follow this  
DavidM

1 vs 1! MEGA KONKURS! MEGA NAGRODY!

7 posts in this topic

Recommended Posts

Hej, cześć, siemanko! 

Jeden z naszych sponsorów wywalił grubą RURE!, wymyślił niesamowity konkurs!!. Mianowicie, 1vs 1 nie ważne czy posiadasz stema czy jestes graczem non-steam!. Jest tylko jeden warunek. Musisz posiadać VIP'a na naszym serwerze Paintball. 

Wiec wychodzimy do was z super OFERTA!!!

Jeżeli jesteś już naszym VIP'em na serwerze PaintBall MOD, biorąc udział w konkursie twój VIP będzie przedłużony aż o 15DNI!

Jeżeli Chciałbyś zakupić VIP'a tylko do wzięcia udziału w konkursie, NIE PRZEJMUJ SIĘ! NIE STRACISZ GO A RÓWNIEŻ ZYSKASZ DODATKOWE 15DNI!

Ale nie po to tu wszedłeś/aś żeby czytać to co jest wyżej, Prawda?!. Chcesz się dowiedzieć co możesz zyskać od nas za zajęcie 1/2 czy tez 3 MIEJSCA!

A więc propozycja od sponsora @hotrod4s,

Za zajęcie pierwszego miejsca dostajesz od nas KOSZULKĘ Z NADRUKIEM!!! ("cskatowice.com" z przodu a z tylu ze swoim "nickiem")

Moja propozycja 

Za zajecie 2 Miejsca: Masz do wyboru VIP na serwerze na okres pełnego roku! lub PSC o wartości 20zl (Jeżeli jesteś kobieta dostajesz ode mnie 25zl PSC) (Czemu kobieta dostaje aż o 5zl wiecej?, niestety nie mam innej nagrody jaką mogę jej podarować :c)

Za 3 Miejsce : VIP na pół roku lub o 50% mniej PSC wpisanego powyżej (Również kobiety!)

Ale czekaj czekaj?! Zapytacie co z graczami non-steam,

Gracze nons-steam również będą mogli brać udział!, lecz będą pod szczególnym nadzorem!. 

W KONKURSIE MOZE WZIASC TYLKO 20 PIERWSZYCH OSOB WIEC SPIESZ SIE! ILOSC MIEJSC OGRANICZONA!

1.Zasady są proste Gramy mapy ESL

2.Gracze steam są zwolnieni z nagrywania demo

3. Gracz non-steam jest zmuszony kręcić demko! nie poprzez cs 1.6 tylko Bandicam lub OBS Studio

4. Biorący udział musi posiadać aktualnego VIP'a na serwerze PaintBall MOD

5.Biorący udział nie może popędzać sędziego ani wypierać na nim presji!

6.Decyzje sędziego są niepodważalne! 

7 - KONFING MA BYC DOMYSLNY!

8 - BRAK ZADNYCH WSPOMAGACZY TYP MODELE ITP.

9. Cziterzy z automatu są dyskwalifikowani! i dostają bana na cała sieć!

i ostatnie najważniejsze :)

8. WYGRANY MUSI! WSTAWIĆ SWOJE PEŁNE ZDJĘCIE Z KOSZULKA NA NASZEJ STRONIE CSKATOWICE.COM

WZOR PODANY W SPOILER

|

|

|

Spoiler

1 - Twój nick w grze 

2 - Czy jestes naszym VIPém na serwerze?(Jesli nie musisz go zakupic zglos sie do DavidM):

3 - Czy jestes graczem steam/non-steam 

4 - (Tyczy sie graczy non-steam) Czy bedziesz krecic demko obs lub bandicam? (wybierz jedna z opcji)

5 - Zapisalem sie jako osoba z nr (tu wpisz nr swojego zgloszenia) (Jako ktory sie zglosiles!):

6 - Jak do nas trafiles? :D

SKOPIUJ WZOR I NAPISZ POST TUTAJ (NIE OTWIERAJ NOWEGO TEMATU!, BO NIE BEDZIESZ BRANY POD UWAGE!)

Nie masz jeszcze VIP'a a chciałbyś wziasc udzial w konkursie?, Nie przejmuj sie! napisz do mnie na PW/steam/fb w celu zakupienia VIP'a z automatu dodamy ci DARMOWE 15DNI!

A I PS: SORY ZE NIE DALEM KOLOROWEGO OPISU ANI NIC Z TYCH RZECZY NIE CHCIAŁOM MI SIE >, <

KOSZTY ZAKUPY VIPá u mnie 

4zl przelew
sms 7.38
psc 4.64

WAZNE!: masz do wyboru jedna z 2-ch projektów! 

1-Projekt :6TTuwmA.png

2-Projekt: fRX6rhX.png

Oraz tył który sie nie zmienia w zadnym z projektów:

32ZTLwx.png

Edited by DavidM
  • Lubie to 2

1 - Twój nick w grze : ANTIHYPE

2 - Czy jestes naszym VIPém na serwerze?(Jesli nie musisz go zakupic zglos sie do DavidM):TAK

3 - Czy jestes graczem steam/non-steam : STEAM

4 - (Tyczy sie graczy non-steam) Czy bedziesz krecic demko obs lub bandicam? (wybierz jedna z opcji)

5 - Zapisalem sie jako osoba z nr (tu wpisz nr swojego zgloszenia) (Jako ktory sie zglosiles!):1 

6- Jak do nas trafiles? :D NIE PAMIETAM 

#chcęKoszulkę

Twój nick w grze: PF. Waterovsky

Czy jesteś naszym VIP'em na serwerze?: Hmm, no... Jak sobie dam, to będę XD

Czy jesteś graczem steam/non-steam: STEAM

Zapisałem się jako osoba z nr: 2

Jak do nas trafiłeś?: Żebym ja pamiętał co się działo miesiąc temu... A to już 7 lat minęło 😶

Twój nick w grze: Brzoza

Czy jesteś naszym VIP'em na serwerze?:  Tak

Czy jesteś graczem steam/non-steam: STEAM

Zapisałem się jako osoba z nr: 3

Jak do nas trafiłeś?: Nie pamiętam już dawne czasy temu ho ho  :D

1 - Twój nick w grze  Bloog

2 - Czy jestes naszym VIPém na serwerze?(Jesli nie musisz go zakupic zglos sie do DavidM): jestem admem ale vipa nigdy nie chciałem  :P

3 - Czy jestes graczem steam/non-steam  steam

5 - Zapisalem sie jako osoba z nr (tu wpisz nr swojego zgloszenia) (Jako ktory sie zglosiles!): 4

6 - Jak do nas trafiles? :D To chyba z 7 late temu z włodarem i galrasem grałem

1 - Twój nick w grze: veegaz

2 - Czy jestes naszym VIPém na serwerze?(Jesli nie musisz go zakupic zglos sie do DavidM): Nie (Kupie jesli turniej wypali)

3 - Czy jestes graczem steam/non-steam 

5 - Zapisalem sie jako osoba z nr (tu wpisz nr swojego zgloszenia) (Jako ktory sie zglosiles!): 5

6 - Jak do nas trafiles? :DMożliwe, że przez reklamę na stronie

1 - Twój nick w grze: DomiN

2 - Czy jestes naszym VIPém na serwerze?(Jesli nie musisz go zakupic zglos sie do DavidM): Odkąd jestem adminem nigdy nie chciałem

3 - Czy jestes graczem steam/non-steam: steam

5 - Zapisalem sie jako osoba z nr (tu wpisz nr swojego zgloszenia) (Jako ktory sie zglosiles!):6

6 - Jak do nas trafiles? :D Nie pamiętam dawno to było ;d

By  DavidM ,

Admini nie placa juz skladek wiec VIP dla administratorow jest platny. Czyli musisz zakupic