Jump to content
Sign in to follow this  
♛MAXI KING♛

Wielki Powrót Króla Albani

13 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)

Siemanowice, 4 domki diwe ulice ! XD ludziska mordeczki kochane. spora część z was może mnie kojarzyć z przed laty gdy wtargnelismy tu z serwerem 4maps, ale przejdzmy do senda !
Wracam do was na pełnej epieeeeeee ! Łogiń w szopie !!! ale jest jedno ale , gram juz tylko w csgo ! bede aktywny na forum , odbudujemy stare relacje ! poznamy sie wzajemnie z nowymi ludzmi !
wrócimy do starych dobrych czasow gdzie byłem animatorem dla ludzi, bawiłem ich i wspolnie pogramy ! 
dobra co ja pierdo*e. po prostu Siemano wracam na "stare smieci" do odmu rodzinnego ! ESSA Dranie
 dla nowych nie znających tematu : 
Łukasz, lat 20, gram w gry , interesuje mnie muzyka granie w gry i ta ładna pani z programu na wspólnej , mam słabość do pięknych młodych kobiet, do brzydkich i starych też, strzeżcie sie ! ... nie nie jestem romantykiem, tak pracuję, nie nie pije alkoholu , nie nie bawią mnie zarty o czarnoskórych, chyba ze chodzi o zart gdzie asfalt powinien lezec na ulicy ! XDDDDDDD pozdrooo

Edited by ♛MAXI KING♛
  • Speszony 1

Lol

No elo 😛

looooola ❤️ miłosci Ty moja ❤️ ( wiem nie cierpisz jak sie na Ciebie tak woła LOLA ❤️ )

Która ta z na wspolnej?

Mnie chujek swiezbi jak widzę że puszczają Ave Max na 4fun tivi ❤️ Boska blondyna co ma wszystko co mi trzeba! Ale jak słyszę Podsiadło to wtedy już mnie chujek strzela. Siema wariacie nie raz spalimy wąsa eloooo

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...