Jump to content
cajmert

Szczęśliwa 7? Urodziny CSKatowice

17 posts in this topic

Recommended Posts

Cajma powinienem Cię tak samo obrazić ale świętujesz uro CSK dlatego zrobię to jutro xD Ale pamiętaj że cokolwiek byś nie zrobił i jakkolwiek byś mnie nie obraził to i tak przyjdę z piwkiem i wyjaśnimy sobie co się dzieje i razem spróbujemy rozwiązać problem, bo mimo wszystko dalej pamiętam tą naszą obietnicę pijąc nalewkę z wiśni w twojej szopce a że nalewka była podjebana z "zapasów" moich rodziców można pominąć xD 

• Lubie to 2
By  cajmert ,

XD

@cajmert

Tobie też dziękuję za spędzone chwilę w tym zajebistym gronie jakie tutaj jest no i za te wszystkie chlania :D Takich chwil się nigdy nie zapomina są najlepsze aż się łezka w oku kręci jak wspominam te chwile :)

@cajmert @Ogen Dogen

Dziękuję wam że powstało CSK :)

No i Wszystkiego najlepszego na te 7 urodziny oby kolejne 7 latek stuknęło no i więcej spotkań jak IEM czy choć by nawet Majówka  :P

• Lubie to 2

Kochany! 💜

Również Ci dziękuję za wszystko, za spotkania, za znoszenie mojej głupoty i stanu nietrzeźwości po jednym dębowym 🤣🥴 kocham mocno 😘

Piękna historia, piękne 7 lat, oby tych lat było jak najwięcej. Wspólnymi siłami odbudujemy to wszystko, jeszcze kiedyś będziemy TOP1 PB w Polsce 😎

• Lubie to 2

Razem z Bartusiem składamy serdeczne życzenia, dużo cierpliwości, miłości i zdrowej wątroby. ❤️

• Lubie to 1

Jestem tu prawie od początku i z pewnością zostanę do końca (mojego bądź sieci...), może już nie jako gracz, ale z pewnością "grafik" czy też pomocna dłoń.

Prywatnie od siebie wyznam, że dzięki osobom, które w mniejszym lub większym stopniu budują oraz budowały wcześniej CSK, poznałem czym jest prawdziwa miłość, czego bez nich, a właściwie bez jednej z nich prawdopodobnie nie doznałbym do dziś.

Za to i za wiele więcej chciałbym podziękować niektórym obecnym, ale w szczególności tym, których od jakiegoś czasu już na sieci nie ma (Oni wiedzą o kogo chodzi).

Gra grą, serwery serwerami, ale niemal nieziemski jest fakt, że tyle osób w jakiś sposób związało się ze sobą na krótszą lub dłuższą metę, w miejscu do tego teoretycznie nieprzeznaczonym.

W szczególności podziękowania oraz gratulacje należą się @Ogen Dogen i @cajmert za szmat czasu, który poświęciliście Waszemu "nieślubnemu dziecku".
Życzę Wam kolejnych siedmiu lat minimum!

To było dobre 7 lat 🙂

PS @cajmert Miałeś bardzo inteligentnego lekarza.

PS2 @Dzaastine Moim skromnym zdaniem Katowicki Paintball był zawsze numerem 1 w Polsce. Może nie pod względem grywalności, ale na pewno poziomu gry, atmosfery i braku śmieci po stronie serwera :D

• Lubie to 3

Wszystkiego Najlepszego CSK 😘

• Lubie to 2

@cajmert jak ty mnie dobrze znasz i wiesz, że inaczej bym całego raczej nie przeczytała. 

Jak zwykle pięknie napisane :D 

Też się bardzo ciesze, że dzieki "głupiemu" csowi tylu wspaniałych ludzi poznałam.

Ale jednak najbardziej ciesze się, że poznałam Ciebie :love:

@Ogen Dogen odwalasz kawał dobrej roboty. Bez Ciebie ten projekt nie miał by szans bytu

Wszystkiego najlepszego chłopaki ❤️

• Lubie to 2

Sto lat, sto lat :)

• Lubie to 2

Sto Lat! 

• Lubie to 2

Brak słów... Dziękuje bardzo i 1oo lat! :)

• Lubie to 1

No i pięknie :D Dawid szykuj się bo 1,2 sierpnia jestesmy z Daga w kato/Rybnik :D

• Lubie to 3

@Cajmert wiesz,ze zawsze pomoge a moj dom zawsze twoim domem :)

no chyba ze znowu pojdziesz na herbatke do mojej mamy zamiast do mnir xD 

love ❤️

• Lubie to 2

Masakra jak ten czas leci. Już 7 lat a ja pamiętam jak od początku powstania grało się na csk . Tyle ludzi tyle fragów masakra. Oby było kolejnych 7 a może i więcej żebym z dzićmi za kilkanaście lat miał gdzie grać :D

• Lubie to 2