Skocz do zawartości

    Zamknięty Na dobry dzień #32


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Cytat dnia   ,,Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych" Dale Carnegie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   Do

    aNmpGMw.gif

     

     

    Cytat dnia

     

    ,,Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych"
    Dale Carnegie

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Dowcip dnia

    Wpada facet do burdelu. Włos zmierzwiony, wzrok cichy. Od progu wrzeszczy:
    - Ej, ja chcę tak jak jeszcze nikt nie chciał.
    Dziewczyny spłoszone chowają się po kątach. Szefowa przybytku myśli: kurczę, dziewczyny się boją, wiadomo jaki to facet?
    - Chodź pan ze mną na górę.
    Pozostałe panienki podsłuchują pod drzwiami. Nagle słychać:
    - Nie chcę tak, zboczeńcu, nigdy przenigdy, won mi stąd, chamie? Nie chcę! Nie chcę!
    Dziewczyny przerażone, przecież mamuśka taka doświadczona, co on jej chce robić ? Za chwilę wypada facet przez drzwi. Panienki wchodzą do pokoju, na łóżku roztrzęsiona szefowa.
    - Szefowo, no jak on chciał, no jak?
    - Pieprzony, za darmo chciał!

    ?

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ciekawostka dnia

     

    Wzmożone zainteresowanie Hitlera i jego bliskich współpracowników okultyzmem i mistycyzmem doprowadziło do założenia w 1935r. przez Heinricha Himmlera tajnej organizacji Ahnenerbe ("pol. Dziedzictwo Przodków"). Towarzystwo miało pozornie zajmować się badaniami archeologicznymi, antropologicznymi i kulturalnymi historii narodu niemieckiego. W rzeczywistości jego celem było odnalezienie dowodów wspierających teorię, że rasa aryjska jest nadrzędnym gatunkiem, z którego zrodził się niemiecki naród. Organizacja Ahnenerbe chciała sprawić, aby okultyzm i zdolności psychiczne ludzkiego mózgu można było wykorzystać jako broń przeciwko wrogom. Z takim zamiarem wdrażano różne programy poświęcone konkretnym badaniom, włącznie z próbą stworzenia psychicznych zabójców, którzy byliby w stanie zabijać na odległość (za pomocą myśli lub projekcji astralnych). Nazistowscy naukowcy próbowali więc stymulować pewne części mózgu, aby wzmocnić jego skryte zdolności paranormalne. Oprócz zabijania na odległość w wyniku tych badań  chcieli wykorzystać zdolności człowieka do szpiegostwa i wywierania wpływu na nieprzyjacielskich żołnierzach.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Zagadka dnia

    Kilka osób zostało poproszonych o przeskoczenie długopisu położonego na podłodze, ale nikt nie był w stanie wykonać tego zadania.

    Dlaczego ?

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Piosenka dnia

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!