Skocz do zawartości

    Zamknięty Twój nick - geneza #2


    Tajemnica
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W tym tygodniu o kilka historii zapytałam parę znanych osób z sieci. Jesteście ciekaw kto to?       @Waterovsky   @Ogen Dogen   @Smarkuuu

    @Tajemnica Pani redaktor, jeśli kopiować, to porządnie! Kilka emotek z mojej wypowiedzi zjadłaś ?

    Proszę wybaczyć moje wszak małe lecz wielkie niedopatrzenie. Postaram się zrehabilitować

     

    57ba92a921a0d.png

     

    W tym tygodniu o kilka historii zapytałam parę znanych osób z sieci. Jesteście ciekaw kto to? 

     

     

    Cytat

    A więc... Przygodę z Counter-Strike zacząłem w roku 2009. Przez pierwszy rok byłem widywany na serwerach (głównie FFA oraz JB) pod nickiem Py$ek, niestety genezy tamtego nicku nie pamiętam :D Pamiętam jednak, że wiele osób postrzegało mnie jako dzieciaczka - i w sumie nie mylili się :D

     

    Pewnego dnia, zaczęła przeszkadzać mi opinia "dziecka" głównie z uwagi na mój głos, który nie był jeszcze po mutacji. Dlatego też postanowiłem, że zmienię nick - wiem, SPRYTNIE, ale wtedy jeszcze chyba nie miałem steam'a (steam id), więc ciężej było odkryć, że to faktycznie ja :D

    Oczywiście nie miałem pomysłu, a chciałem, by był to wyjątkowy nick. Wpisałem więc w google frazę "Fajne nicki cs 1.6" XD

    Niestety żaden z puli ok. miliarda nicków nie przypadł mi do gustu, lecz w oko wpadło kilka propozycji z końcówką "ovsky" typu "skillovsky", "gamerovsky" etc.

    Wszystko spoko, ale ani nie byłem skillowy, ani nie byłem gamerem, bo w sumie można powiedzieć, że w przeciągu tego roku niezbyt wyuczyłem się gierki, niewiele czasu też na nią poświęcałem (wtedy na topie była tibia :D), więc nie pasowały do mnie takie ksywki, tym bardziej, że już je skądś tam kojarzyłem.

    Pomyślałem, by połączyć jakieś angielskie słówko z owym "ovsky", tak by to jakoś brzmiało. Tak się złożyło, że angielskim słówkiem musiała być woda.

    Nie wiem czemu, po prostu woda XD

     

    Po przybraniu obecnego nicku długo nie odzywałem się przez mikrofon, głównie komunikowałem się przez pisanie na czacie, a że nie popełniałem większych błędów, zachowywałem składnię i pisałem w miarę sensownie, większość graczy widziała we mnie 18+ latka, kiedy w rzeczywistości miałem 14-15 lat, co jak najbardziej mi odpowiadało ?

    Niestety do dziś niektórzy nie potrafią wymówić lub przepisać mojego nicku poprawnie ?. Ot cała historia.

     

    Cytat

    Nie ma żadnej genezy, a przynajmniej nie pamiętam ? Wiem tylko, że jak kiedyś grałem na NS to ustawiałem przypadkowo wymyślane frazesy w nicku i ten po prostu kiedyś został :)

     

    • @Smarkuuu
      Cytat

      Hm... w zasadzie to skrót, pełny nick to "Tajemniczy Smark na Firance" ale przez forum musiałem go skrócić do "Smarku" a dlaczego taki? Ten nick wymyśliłem "X" lat temu jak byłem piękny, młody i głupi. W sumie wymyślałem go na szybko i miał być śmieszny he he he nie pykło XD 

     

     

    Cytat

    Hej. Ludzie na jednej z pierwszych sieci na której byłem zaczęli mnie tak nazywać i w sumie tak zostało hehe :)

     

    PS. Przypominam wyżej wymienionym o nominacjach! :D 

    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Dzaastine Dzaastine,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!