Skocz do zawartości

    Zamknięty Twój nick - geneza #1


    Tajemnica
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Czołem Ekipa!  Chciałabym Wam przedstawić kolejną, nową odsłonę rozrywki nawiązującej do... historii Waszego nicku! Będą to krótkie, rzeczowe informacje- czasem zabawne, czasem poważne opisane bą

    Ostatnie wymiotło  

     

    57ba92a921a0d.png

     

    Czołem Ekipa! 

    Chciałabym Wam przedstawić kolejną, nową odsłonę rozrywki nawiązującej do... historii Waszego nicku! Będą to krótkie, rzeczowe informacje- czasem zabawne, czasem poważne opisane bądź też omawiane przez samych wlaścicieli.
    Co tydzień będziecie mieli przyjemność zaczerpnąć informacji o nickach pięciu losowo wybranych osób z sieci.
    Pytani mogą nominować po jednej osobie, której chcieliby poznać - usłyszeć bądź przeczytać - historię nicku. 

     

    Już dziś będę miała przyjemność przedstawić kilka historii - w tym jedną glosową.
    Zaczynamy! 


     

    Cytat

    Hej ;)

    Ogólnie to grę zaczynałam z nickiem Kasia<3, ale wkurzało mnie to, że każdy zwracał się do mnie po imieniu i poprosiłam kolegę by wymyślił coś fajnego i oryginalnego, więc wymyślił mi nick Seksualna_Czekolada. Uznałam, że jednak zbyt wyzywający jest, więc skróciłam go do Czekoladki.

    • @Pozytywna
      Cytat

      Mój nick powstał przypadkowo. Siadłam, wpisałam pierwsze co mi na myśl przyszło. I od tak jestem i rozpowszechniam ten nick od prawie 3 lat. A tak na marginesie oczywiście opisuje mnie. Jestem bardzo POZYTYWNĄ osobą, grzeczną, miłą i wszystko inne co dobre :D 

    • @Lipny
      Cytat

      Czesc :)

      Mój nick używam od 2010r.

      Powód nicku jest oczywisty Lipny jestem kiedy mam zły dzień

      ale ten wykrzyknik [!] jest po to "uwazaj sobie" bo jak mam dobry dzień to nie ma lipy :D

      serdecznie pozdrawiam !

      lipus ?


       

    • @Pihuxd

      Cytat

      Oczywiście nick mój dostałem od moich kolegów i koleżanek :) powstał on w sumie w bardzo prosty sposób słuchałem PIHA i dlatego taką mam ksywkę ;) Pozdrawiam i całuję Pih ;*


       

    • @MisieQxQ

      Cytat

      A jest o czym opowiadać? haha powstał gdzieś ponad rok temu myślałem o jakimś nicku który by do mnie pasował a zarazem mi się podobał i wyglądał porządnie czyli nic  w stylu Szymon0210202PL  oczywiście też nie skopiowany i originalny więc dałem MisieQxQ miało być na początku MisieQ ale spodziewałem się takich nicków a dodawanie "x" przez nickiem to dla mnie rzadkość i tak jakoś wpadłem na pomysł żeby dać "x" po nicku i "Q" ponieważ nick się czyta misiek a pasuje to do mnie ze względu na budowę ciała wzrost i na to że taki trochę miś ze mnie ❤️ 

       

      *Orginalny

      *Własny 

      *Normalnie się czyta

      *opisuje mnie mniej więcej 

      *Lubię misie haha 

       

       

                   Mam nadzieję że pomogłem XD miłego dnia/wieczora pozdrawiam Twój Misiek romantyk ❤️ 


       

    • Tu przedstawiam wisienkę na torcie - zgadujcie kto to może być? ;) 
      https://vocaroo.com/i/s0OTQ8XPl93F 
      ___________
      Ps. 1. mam nadzieję że mi to wybaczysz ale wybrałam  Ciebie na pierwszą osobę do krótkiej audio-historii swojego nicku. :D 
      Ps. 2. tak wiem, będzie degrad. 
      Ps 3. Daj znać kiedy to chociaż się pożegnam :D 


      __________________________________________________________________________________________________________________________________

      Podsumowując - liczę, że temat dał się przełknąć na sucho, nie jest zbyt jałowy a do kolejnej edycji zapraszam.... ?? 
      Liczcie na mnóstwo niespodzianek - audio przede wszystkim ;) 
      Miłego wieczoru czytelnicy!

    • Lubię to! (+1) 6
    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!