Skocz do zawartości

    Zamknięty Redzio - podejście nr 2.


    Tajemnica
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick: Tajemnica Imię: AnKa Wiek: pełnoletnia plus VAT Znajomość ortografii: ostatnio byłyśmy na kawie, więc mogę ocenić na dość zaawansowaną   Staż na forum: miesiąc

    Biorę Odezwij się do mnie w prywatnej wiadomości

    1. Nick: Tajemnica
    2. Imię: AnKa
    3. Wiek: pełnoletnia plus VAT
    4. Znajomość ortografii: ostatnio byłyśmy na kawie, więc mogę ocenić na dość zaawansowaną :) 
    5. Staż na forum: miesiąc
    6. Dlaczego Ty?:
      Witam!
      Szanowni Naczelni, 
      Zważywszy, że przedkładam ponownie swą kandydaturę, pokładam nadzieję, że tym razem spełniam Wasze wymagania. Jak już wspomniałam we wcześniejszym podaniu - jestem skora i chętna do pomocy, nie brak mi pomysłów na swoje tematy i zabawy, no i dysponuję czasem. Jestem osobą bezkonfliktową, lubiącą żartować i czasem prankować :D
      Na poprzedniej sieci miałam przyjemność być Redaktorem Naczelnym, mam na swoim koncie kilka artykułów, wywiadów, pomysłów, cele realizowane zgodnie
      z "harmonogramem"  oraz całe zaplecze chęci i pomocy w dalszym rozwoju. Jestem osobą ambitną, kole mnie w oko niechlujstwo i brak poszanowania czyjejś pracy.Lubię czytać książki o podłożu psychologicznym (polecam Osho !! oraz Josepha Murphy "Potęga podświadomości" :) ) ale czasem wyłamuje się i sięgam po coś w stylu Paulo Coelho czy Stephena Kinga. Na ogół gaduła, nałogowo uśmiechająca się optymistka z lekkim dystansem do otoczenia (z małymi wyjątkami haha). Nieszkodliwa. Raczej :P Fanatyczka muzyki, a od niedawna siłowni i tego co z nią związane. Co jeszcze mogę dodać? Aaa, no tak - nic ino brać... na redaktora oczywiście 

      Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania - pozdrawiam serdecznie, Ania. 
      ps. dajcie mi szanse, mam horego bza. 
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!