Skocz do zawartości

    Zamknięty #40 Szybka szóstka! ---> neymaroff


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @neymaroff   Zapraszam do czytania!   ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸

    Było całkiem fajne.  

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @neymaroff

     

    Zapraszam do czytania!:D

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś?  

     

    A więc tak, mam na imię Jakub. Mam 18 lat. Mieszkam w Anglii już 9 lat. Gram dla akademii piłkarskiej już od 3 lat.

     

     Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Moim ideałem dziewczyny jest, moja dziewczyna. Jeśli chodzi o wygląd, podoba mi się w niej wszystko, podoba mi się w niej to, że jest naturalna, nie nakłada na siebie 1kg tapety, jak gdzieś idzie. Potrafi się śmiać. Jest miła. Jest mądra. Ona ma 17 lat i już wie, co chce w życiu osiągnąć, kim chce być. Ma bardzo zgrabną figurę, niczego jej nie brakuje. Ma ciemne, długie, włosy, brązowe oczy.

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Szczęście jest tym, czego człowiek pragnie w swoim życiu najbardziej. Nie da się tego kupić za żadną cenę. Moim zdaniem rodzina jest najważniejsza, prawdziwi przyjaciele, czyli osoby, na które możesz liczyć, kiedy ich potrzebujesz. Dla wielu ludzi szczęściem jest pieniądz. Dla mnie szczęście kojarzy mi się z domem, miłością, kochającą rodziną.

     

     Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Myślę, że nie dożyję 70 lat (XD) ale skoro pytasz to najlepiej, by było w Hiszpanii, w Barcelonie, nie wiem co dokładnie bym robił, ale wiem jedno nie będę się nudził. Nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafię znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Więc na pewno będzie ciekawie.

     

     W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

     

    Jak dla mnie to jest głupota. Dziewczyna powinna zaakceptować siebie taka jaka jest. Ja lubię dziewczyny, które mówią sobie, że są ładne, a nie że jedna chce być lepsza od drugiej. Jeśli chodzi o mnie to, nie jestem fanem chudych dziewczyn. Lubię jak widać kształty, a nie jakaś tam deska.

     

    Jak zaczęła się Twoja przygoda z CSem ? Jak trafiłeś na CSKatowice i jak czujesz się w pełnionych przez siebie funkcjach na sieci ?

     

    Starszy ziomek grał na paintballu i tez mi się podobało, ściągnąłem cs'a i tak już zostało. Ja tylko wbijałem pograć na serwerze, z ciekawości wszedłem na forum i od razu mi się tutaj spodobało, tak jest do dzisiaj. Na forum pełnie funkcje Moderatora, jestem jeszcze na okresie próbnym myślę ze robię to co do mnie należy. Ranga Blacklisted Demka nie leżą przez 24h nie rozpatrzone, więc myślę że tu też wszystko jest dobrze. Bardzo się ciesze, że mogę pomóc w takim zajebistym projekcie.

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!