Jump to content
Sign in to follow this  
Miły Tygrys

[1.6] skarga

4 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Tygrysek.

Nick admina/gracza:  Kaziu :)

Steam_id admina/gracza: macie na pewno :)

Serwer: dd2 only

Mapa: Data i godzina:  przed chwilą

Opisz sytuację/zdarzenie: Zacznę od tego że @KaZiu :] 'ka każdy zna a przynajmniej osoby które z nim przebywają (bajeruje laski i nic mu nie wychodzi tzw. stuleja) dostał taką ksywę i tak będę go nazywał :) Ak wyjaśnił wszystko no ale wy musieliście to usunąć bo napisał prawdę. No ale skarga nie jest o tym

Wchodzę sobie na serwer i widzę koleżankę z dawnej sieci napisałem do niej czy mnie kojarzy i bla bla bla (musiałem jej przypomnieć kim jestem bo zmieniłem nick) a ten typ pisze mi coś takiego:

20190525160927_1.jpg

Chłop mi pisze że to nie portal randkowy sam codziennie pisząc takie bzdury do dziewczyn które mają z niego bekę.

Po 1. Gdzie jest napisane w regulaminie że nie mogę pisać na sayu?

po 2 Ty oto "użytkownik" Szuka zaczepki już od dłuższego czasu (pewnie boli go to że został wyrzucony z ts'a i Opiekun pojechał z nim jak z baranem)

Oczywiście obraziłem go i dał mi największy wymiar kary ;)

Proszę o normalną ocenę (czekam na Opiekunów) nie jakiś kolegów admina :) Ban się należy ale admin chyba nie powinien prowokować? :)

Dowody: HLTV :)

Edited by Miły Tygrys
  • Haha 2
  • + rep 1

Po pierwsze nie wypisuj mi tu sytuacji z 1998 roku bo to nic nie wnosi do tej skargi,sytuacja jego  z  AK została wyjśniona już dawno.Po drugie admin zwrócił ci grzecznie uwagę abyś poszedł spamować na pw, po czym ty go obraziłeś, co nie zmienia faktu @KaZiu :] że nie był to aż taki spam aby pisać o tym na czacie.

L 05/25/2019 - 16:04:13: KaZiu :] : tygrys to nie portal randkowy chcesz zarywac to wypad na pw a nie spamujesz

05/25/2019 - 16:04:21: Tygrysek. : zamknij morde

L 05/25/2019 - 16:04:23: Tygrysek. : stulejko 

05/25/2019 - 16:04:26: Tygrysek. : ,)

Bana za obrazę admina ci zostawiam, nauczy cię to trzymać język krótko.(wasze problemy zalatwiajcie na pw a nie u mnie na serwerze)

@KaZiu :] ciebie zapraszam na pw.

Ps."Proszę o normalną ocenę (czekam na Opiekunów) nie jakiś kolegów admina " u mnie nie ma koleżeństwa zapamiętaj sobie :) 

• Lubie to 1

Dodam tylko od siebie, że jeśli jeszcze raz zobaczę, że ktoś piszę o kimkolwiek, że jest stuleją będą lecieć bany i tyle. 

Możecie sobie myśleć o kimś co tam chcecie ale zachowajcie to dla siebie i tyle. 

• Lubie to 2
  • Haha 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...