Skocz do zawartości

    Zamknięty Game of Thrones


    No One
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    "Gra o tron" - amerykański serial fantasy stworzony przez Davida Benioffa i D.B. Weissa dla HBO, będący adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina. Prem

    Powiedz mi lepiej co zrobić z życiem za tydzień ? 

    Cały sezon 8 nie powalał, ale to co się wydarzyło w ostatnim odcinku, to porażka. Chyba każdy jednak po 2 letniej przerwie oczekiwał czegoś lepszego

    cq5dam.web.1200.675.jpeg

     

    "Gra o tron" - amerykański serial fantasy stworzony przez Davida Benioffa i D.B. Weissa dla HBO, będący adaptacją sagi "Pieśń lodu i ognia" autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina. Premiera pierwszego sezonu w HBO miała miejsce 17 kwietnia 2011. Zakończenie ostatniego sezonu przypadnie na 20.05.2019. Jak można wyliczyć - 8 lat i 33 dni, wg mnie to sporo. Łączna ilość odcinków sezonów 1-8 wynosi 73.

     

    Akcja serialu rozgrywa się na kontynencie Westeros na którym znajduje się Siedem Królestw, pobliskim kontynencie Essos oraz okolicznych wyspach. Siedem królestw rozciąga się od położonego na północy muru, do południowego Dorne. Rody walczą o przejęcie władzy nad tytułowym żelaznym tronem. Walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

     

    Aktualnie transmitowany jest 8 sezon. A już 20 maja odbędzie się premiera 6, ostatniego już odcinka.

     

     

    Co mogę powiedzieć... Nie oglądałem lepszego serialu. Żaden mnie tak nie wciągnął. A 5 odcinek 8 sezonu chyba był jednym z najbardziej zaskakujących. Znajdzie się spora część osób, które uważają ten serial za "przehajpowany", ale ja nie zwracam uwagi na hype a na to co oglądam. Wielu znajomych polecało mi go już od paru lat. Mówili, że naprawdę fajny, że warto itp., lecz ja nie lubię jak ktoś poleca mi jakiś serial. Zazwyczaj po obejrzeniu jakiegokolwiek podsuniętego serialu byłem zawiedziony, lecz nie tym razem. Nie bądźcie jak ja dawniej i zaryzykujcie, może akurat komuś się spodoba.

     

    Aż trudno uwierzyć, że lada moment wpadnie ostatni odcinek... Szkoda ? Oczywiście, powstaną zapewne spin-offy, które już są zapowiadane, ale to nie będzie to samo.

    Ta seria pozostanie w mojej głowie na długo. Ba, nie tylko głowie, ale i na ciele, konkretnie rzecz ujmując - łydce :)

    f3bee7ceb572173540aaaac853c5a077.png

     

    Valar Dohaeris

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    No One No One,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • No One zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!