Jump to content

6 posts in this topic

Recommended Posts

No to idziemy za ciosem..

Twoj nick: relax
Nick podejrzanego: sers on
IP/Steam ID podejrzanego: STEAM_0:1:454415111  188.147.105.206
Serwer: 4maps
Mapa: inferno
Data i godzina: nwm
Link do demka: https://www13.zippyshare.com/v/T09ToqYh/file.html

2:25
4:03
15:29
17:34

Najciekawsze akcje, kolega @MyFrag potwierdza czasówki.

@neymaroff

• Haha 1
  • + rep 1
By  neymaroff ,

wrzuc to demko na cos innego bo mam blad

Potem ogarne.

Teraz nie za bardzo.

Widzę to tak:

2:25 - należy zwrócić uwagę na mały detal. To, że Remik jest w biblioteczce nie ulega żadnych wątpliwości, ale wg tego co normalny gracz widzi, najlogiczniejszym położeniem Remika jest od razu na prawo od drzwi, a nasz podejrzany jakimś cudem od samego początku wie, że Remik uciekł w głąb biblioteki w kierunku respa CT. Mały +b wg mnie.

4:03 - wcześniej dziwnie sprawdza pozycję (kto for fuck sake tak robi? 😮 ) a potem bezbłędnie określa pozycję Remika (wie o nim już przed wychyleniem zza ściany!) gdy ten ucieka, +b

15:29 - modelowe wychylenie, terrorysta cicho, nie strzela się, najbardziej spalona akcja, książkowe wh +b

17:34 - ucieczka przed modelem? zawsze wychyla banana na pewniaka, rzucając granat, a tutaj pomimo całkiem niezłego respawnu na banan i braku spóźnienia wkrada się mała panika, gdy terrorysta jest za ścianą, +b

Wg mnie kolega się kryje, można jeszcze wypisać kilka akcji na -/+b , nie pasuje mi jego styl gry, jest bardzo zmienny i miejscami niewytłumaczalny (dziwne wychylenia, olewanie niektórych pozycji itp.)

• + rep 1

2:25 - dla mnie +/- 

4:03 - w zwolnieniu 1/4 nawet nie bylo widac modelu a on perfekto na model + (ale za slaby zeby go zabic :)

7:23 - modelowo ++

15:29 - jak napisal nasz kolega @MyFrag 'modelowe wychylenie' + 

17:34 - jak dla mnie tutaj nic dziwnego nie ma zobaczyl model i wiadomo ze bedzie uciekal -

Mamy jeszcze jedno demko czasówki podal @111

http://d1.hltv.org.pl/srv50799/HLTV-1905101700-de_nuke.dem.zip

3:55 - skad info ze wlasnie tam? +

5:50 - Dziwna akcja gosciu idzie na walku ale nagle stop jakby wiedzial ze tam jest dla mnie taka akcja to + 

17:30 - +/-

18:10 - na model +

Zgloszenie Przyjete. :) 

Jeszcze raz cieplutko pozdrawiamy @SeRs(On) 

• Lubie to 1
  • + rep 4

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Zgłoszenie zostało przyjęte.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice