Jump to content
TaiKOrieN

[1.6] Skarga Admin "Free"

8 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: TaiKOrieN
Nick admina/gracza: Free
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:0:17196694
Serwer: 4Maps
Mapa: De_Inferno
Data i godzina: 7 Maja 2019 rok.  Od Godziny 20:04 do 20:24
Opisz sytuację/zdarzenie: Z moich przypuszczeń wynika, że powyższy admin jest "znajomym" nie jakiego gracza o nicku SersOn i daje mu się fragować, a resztę zabija na WH. Sytuacja miała takie miejsce, że grało około 5 osób na serwerze ja w drużynie z SersOn, a powyższy admin w przecziwnej z paroma graczami. No i SersOn został zabity przez powyższego admina i dostałem informację, że jest w piechu na inferno, ja nie zdążyłem zareagować, a admin o nicku Free już we mnie wcelowany wychilił i od razu jedna pestka i głowa. Więc mam podejrzenia, że admin gra na WH lub korzysta z jakiś triggerów bo aima na pewno nie ma. 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):  http://d1.hltv.org.pl/srv50799/HLTV-1905072004-de_inferno.dem.zip

• Haha 1

PS. Jeśli jest czysty to wydaje mi się, że siedzi z kimś na teamspeak'u nie koniecznie z CSKatowcie i dostaje bardzo szczegółowe informację od kogoś kto i gdzie się znajduję.

By  (1)`SzYMI -.^ ,

Podawanie sobie "infa" jest dozwolone, jednakże nie będzie traktowane jako usprawiedliwienie przy rozpisce demka.

Nie pozostaje nic innego jak sprawdzic demko.Ja niestety nie mam jak ,bo jestem odcięty od kompa poki co.

@neymaroff

Jutro mam wolne to mogę zerknąć na demko, ale dopiero późnym popoludniem

Jutro jestem troche zabiegany akurat ale jak znajde czas to tez zobacze to demo.

Demko zoabczyłem, przez całą mapę ma ze 4 dziwne nie wytłumaczalne akcje a reszta jest clear.

Dla mnie za mało żeby dać bana czy przyjąć skargę.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice