Jump to content
Sign in to follow this  
ZiomeczeK !

[1.6] co znowu ?

13 posts in this topic

Recommended Posts

• Nick podczas gry: ZiomeczeK !

Data Bana: 05.05.2019  19;00 ?newiem , gralem na 4 mapsie  wyszedlem z serwera ,  po chwili  chcialem wrocic i juz nie moglem ..
    Nick Admina: niewiem

Powód Bana: (HB) ?

Twoje IP / SteamID:  VALVE_1:0:1881334332

Wycinek z konsoli / link do bana:BUILD 1812 SERVER (0 CRC)
    Server # 38
    Kicked :" "Jestes zbanowany na tym serwerze! Odwolaj sie na CSKatowice.com! (HB)"

resetuj router

tyle że ja dzisiaj normalnie i wczoraj grałem na serwerze , więc nie wiem o co chodzi ? 

nie no ja tu nikogo nie chce przecież wkrecac ... po prostu pisze jak jest ... nawet nic nie wiem o tym banie  bo wczoraj i dzisiaj normalnie byłem na serwerze  i na 4 maps i dd2 ....  więc trochę to wydaje się dziwne nie sądzisz ? ;D  

By Pogrom,

Masz aktywnego bana i nie wkręcaj mi, że to nie twój :P

By 111,

Uzywaj opcji edytuj

@R3M!K dales tego bana offline? Moglo byc tak ze admin dal bana jak gracz wyszedl, a sam gracz ma zmienne ip i nie wiedzial ze ma nalozoną blokade. 

nie no ip zmiennego nie mam więc jest to niemożliwe ...

Yyy ale ja nie banowałem Ziomeczka. Dam sobie dwie ręce obciąć. Jak jest taki ban to musiał być albo missklick albo w menu sie gracze zmienili pod cyframi jak ktos wyszedl i zbanowalo Ziomka. Jak dla mnie to dajcie mu UB.

@ZiomeczeK ! ta gra na steam kosztuje 35zl + darmowa rezerwacja nicku i problem rozwiazany 😎

przecież on jest codziennie na serwie i nawet jak miał bana to też wszedł normalnie,dziwne to ..

Ziomeczek ogarnij steama w końcu.

pogrom słuchaj jeżeli mam bana a za parę godzin mogę wejść spowrotem to gram po prostu , stwierdzam że jeśli mogę wejść to mam ub  screena żadnych nie mam .... tylko stare z dd2 .. widzisz co pisze remik że mnie nie zbanował a ban jest od niego .... pogrom to co teraz mam zrobić żeby spowrotem móc grać ?  gdzieś starego steama mam ale keya na przypomnienie nie mam

No chyba pora sobie sprawić steama bo cyrki sie robią , nie kupowałem bo gram tylko na waszych serwerach więc stwierdziłem że mi nie potrzebny ... nie bez powodu chyba ten serwer jest NS

Edited by ZiomeczeK !

Dajcie wy mu te ub, nie wiem na co chłopak ma czekać, kupi steama, zrobi rezerwację i po problemie.

• + rep 1
By Dzaastine,

No ale przecież rezerwacji też może dokonać na nsie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...