Skocz do zawartości

    Zamknięty #39 Szybka Szóstka! - Captain


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się 6 pytań jest @Captain   Zapraszam do czytania!   ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•

    niezle Hubert XD    leci +

    Powodzenia w realizacji marzeń, by późniejsza kariera nie skończyła się tylko na "Captainie"

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się 6 pytań jest @Captain

     

    Zapraszam do czytania!:D

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś?  

     

    Hmm.. Jestem Hubert, mam 18 lat i mieszkam w Koszalinie. Na co dzień uczę się w liceum, w klasie wojskowej i planuje dalej się rozwijać w tym kierunku -> studia oficerskie ;). Nieodłącznym elementem mojego życia jest boks i piłka nożna. Z piłką moja przygoda zaczęła się za dzieciaka, kiedy całymi dniami i nocami kopaliśmy tzw. "gałę". Aktualnie gram w jednym z klubów mojego miasta - Gwardia Koszalin. Drugi element, o którym wspomniałem to boks. Z nim jest już trochę inaczej. Moja przygoda z boksem zaczęła się jakieś półtora roku temu i trwa bezustannie, aż do dzisiaj.

    Przestańmy mówić o pasji i szkole, zacznijmy mówić o moim charakterze, bo to chyba w człowieku liczy się najbardziej :). Chłopak ze mnie szczery, kreatywny i bardzo, i to bardzo zdeterminowany. Cel, który sobie w życiu obiorę musi być zrealizowany w 100-tu procentach, nawet jeśli miałbym wydusić ostanie siły. Jestem również bardzo otwarty na nowe znajomości i chętnie pierwszy wyciągnę rękę, żeby poznać nową osobę.

     

     Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Kwestią pierwszorzędną w mojej wymarzonej połówce jest charakter. Pierwszą i najważniejszą cechą jest szczerość, bez niej ani rusz :) Wolę usłyszeć bolesną i trudną prawdę niż piękne i przyjemne dla uszu kłamstwo. Wartą posiadania cechą u drugiej połówki jest to, że akceptuje moje wady, chce mnie takiego jakiego jestem. Nikt z nas nie jest ideałem i każdy ma wady, które sprawiają, że jesteśmy idealni. Wygląd, wygląd.. dla mnie ważne w tej kwestii jest to, żeby zawsze na twarzy był uśmiech i promieniowało z niej radością :D

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście? 

     

    Szczęście to uczucie każdej chwili spędzonej wspólnie z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Każdy dzień spędzony w inny sposób. To, że jestem zdrowym człowiekiem i nie muszę borykać się z wszelakimi problemami zdrowotnymi jak inni. Właśnie zdrowie jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na szczęście. Pieniądze? Hmm bardzo kusząca propozycja, ale bez nich też jest fajnie. Jak to mówią "pieniądze szczęścia nie dają". Nie kupisz sobie miłości, rodziny czy zdrowia. Nie kupisz sobie prawdziwych przyjaciół, którzy będą z tobą mimo wszystko, a nie tylko dla pieniędzy.

    Warto jest być szczęśliwym i potrafić się dzielić tym szczęściem z innymi :D

     

     Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

    Ciekaw jestem czy będę miał zaszczyt ich dożyć :D Jeśli tak, to chciałbym spędzić je mieszkając w domku nad jeziorem wraz z żoną. Codziennie rano łowić ryby i słuchać śpiewu ptaków oraz szumu drzew. Nie przejmować się niczym tylko odpoczywać.

     

    Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

    Żeby wygrać trzeba grać, a ja niestety bądź też stety nie gram. Mimo tego, jeśli bym zagrał i wygrał to wydałbym je na wybudowanie dużego domu i zamieszkanie z rodziną. Kupiłbym sobie szybki sportowy samochód, część wygranej kwoty dałbym na WOŚP, a resztę zamroził.

     

    Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

    Mam taką piosenkę. Jest to "List Do Mamy". Przypomina mi ona o moich relacjach z mamą kiedy miałem 15/16 lat. Wpadłem w złe towarzystwo, sprawiałem problemy wychowawcze i jedyną osobą, która chciała mi pomóc była właśnie mama. Ja jej nie słuchałem, bo wiadomo byłem wtedy "najmądrzejszy". Z czasem, gdy trochę dorosłem, posłuchałem tej piosenki zrozumiałem jakie błędy popełniłem i dzisiaj robię wszystko, co w mojej mocy, żeby te relacje były dobre i nigdy nie upadły jak kiedyś. 

     

    ¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯`•.,¸¸,.•´¯

     

    • Lubię to! (+1) 6
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!