Jump to content
Sign in to follow this  
Rusiek

[Druga Szansa] Rusiek

5 posts in this topic

Recommended Posts

Treść tematu:

Nick:Rusiek

Powód bana:Obraza sieci, coś się nie podoba?. Ganja stoi otworem, własny serwer też

Dlaczego to zrobiłeś:Emocje mnie poniosły, nie kontrolowałem swoich słów, zachowywałem się wręcz karygodnie. Bardzo prosiłbym o drugą szanse, na tej sieci bardzo przyjemnie się gra.

Co zamierzasz zrobić w tej sytuacji:Na pewno będę zważać na swoje słowa, będę się zachowywać jak należy. Będę pilnował pełnej kultury. Przepraszam administracje oraz graczy, których w jakiś sposób obraziłem, więcej się to nie powtórzy. Obiecuję poprawę.

Pokuta: PSC 30ZŁ

• Haha 1
  • + rep 1

Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i ogarniesz swoje zachowanie. W przeciwnym razie kolejna skarga na Ciebie,  notoryczne upominanie Ciebie za zachowanie i ban bez powrotu :) 

Można dać Ci szansę. 

• Smutny 1
  • + rep 1

Przejrzałem twoją historię banów, miałeś sporo banów za kulturę i niepoprawne zachowanie. Dostaniesz drugą szansę, ale kolejny wybryk lub pyskówka skończy się kolejnym permem, bez możliwości powrotu.

Podaj kod PSC w prywatnej wiadomości.

@Dzaastine @(1)`SzYMI -.^ @O't

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice