Jump to content
Sign in to follow this  
mrxkosa

[cs:go] Skarga na adm Neruś

3 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: mrxkosa

Nick admina/gracza: neruś

Steam_id admina/gracza: Serwer: 5vs5] CSKatowice.com [RETAKE PISTOLS: Normal]

Mapa: de_mirage

Data i godzina: 04-09-19 21:51

Opisz sytuację/zdarzenie:

Bezpodstawne banowanie bez jakiejkolwiek weryfikacji czy specta. W profilu nasz "kolega" neruś napisał w zainteresowaniach "Półprofesjonalne granie w teamie CS GO",
a nie ma najmniejszego pojęcia o tym co i jak się dzieje na mapie.(o taktykach nie wspomnę) Sprawdzam po kolei każdą miejscówkę (stąd wiem, ze nawet na chwile nie zrobil specta) wszyscy tupią jak słonie, a kolega wrzuca banika z komentarzem "wallhack". Żadna to klasa półprofesjonalna skoro popełnia takie błędy. Skoro dostałem 24 godz czasu wolnego od nerusia (tyle max moze trwac rozpatrywanie unbana) i zmusił mnie abym pisał temat na forum o ub, piszę również skargę (BO MAM CZAS), z prośbą o odsunięcie kolegi od wykonywanych funkcji (administracji). Popełnianie takich śmiesznych błędów (a tym samym marnowanie mojego jak i Waszego czasu - Wy też musicie sprawdzić demka i poznać temat) jest zwykłym brakiem obeznania i szacunku.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

Pozdrawiam

Permban po 2 rundach na spectate? Ja tu nic nie widzę ale to sprawa dla BL. Dodatkowo ban na 10h za afk jedną rundę po ct. Skargę przyjmuję, konsekwencje zostaną wyciągnięte.

@Neruś

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...