Jump to content
Sign in to follow this  
ZBR

[cs:go] ZBR ban

6 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry: ZBR

Data Bana: dzisiejsza tj. 09/04/2019

Mapa: de_mirage

Nick Admina: neruś

Powód Bana: 'kampienie po ct' XD

Screeny (paczka .zip): 

Twoje IP / SteamID: STEAM_1:0:36271794

Wycinek z konsoli / link do bana: niestety konsola mi nie dziala tak jak powinna i nie moge zrobic. 

Ogolnie mam beke z typa ktory daje bany za kamp nie wiedzac czy gram czy nie, poprostu zajebie bana bo tak mu prosciej. nie wejdzie na specta, nie napisze na czacie, nic. Nie polecam tego administratora. Widze ze to nie jest pierwsza tego typu "akcja" i jest na niego nagonka wiec moze trzeba cos z tym zrobic,

Dodam jeszcze ze bez sensu dla mnie jest to ze nie moge wejsc na zaden inny retake poniewaz dostalem bana na pistolach. Denerwuje taka sytuacja kiedy wracasz z pracy po 12 h i nie mozesz nawet na spokojnie pograc bo jakis smieszny adminek nie ma ochoty ruszyc dupska na specta i ogarnac ocb.

Edited by ZBR

zlozylbym skarge gdybym wiedzial kto mi dal bana. stalem afk przez 10 sekund bo chcialem sie napic wody. bylem caly czas przy kompie, zaczalem biec na bs normalnie gralem i nagle dostalem bana. ZA NIC. 

jezeli stanie 5-10 sekund po starcie rundy to kampienie i za to daje sie bana na 1h to prosze was bardzo ogarnijcie regulamin. beka. 

@Dzaastine zapewne i tak sie nikt nie zainteresuje i poprostu ten ban minie. Śmieszny ten wasz neruś, beka z typa.

Anox,

Używaj opcji EDYTUJ !

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...