Jump to content
Misskeeper

[cs:go] "skarga" na admina - Misskeeper

5 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick:Misskeeper
Nick admina/gracza:Nero
Steam_id admina/gracza:Nie znam
Serwer:retake only pistols:normal
Mampa: mirage
Data i godzina:08/04/
Opisz sytuację/zdarzenie: 
Wczoraj wyłapałem bana 
od tego "miłego" pana 
przez co byłem zmuszony siedzieć na stronie do rana. :D Koniec rymowania. Tak więc : wczoraj ja jak i 3 inne osoby dostalismy perm bany w 10 minut. ( moj byl za nic, nie wiem jak reszta),
dzisiaj nero kiedy zwrocilem mu uwage o 3 banicjach w 10 minut (moim zdaniem sprawdzanie powinno potrwac troche wiecej czasu) odparł: " dzisiaj 3 bany w 5 minut" . 
Kolejna sprawa: jest nas 3 na serwerze, gramy na mapie de_cache, wyskakuje głosowanie, mapy do wyboru to Dust2 lub Mirage. wybrany został mirage . 
Nagle przychodzi nero, zmienia sobie mape na vertigo(bez pytania nikogo z graczy ani głosowania). Kiedy vertigo sie załadowało to spytałem nera czy za bardzo sie nie poczuwa w roli admina.
Na co on odparł " no widzisz" i wyszedł . 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):cała rozgrywke nagrywam programem PlaysTV wiec czat tez pewnie sie nagrał, lecz moj post nie ma na celu wyrzucic nera z administracji, lecz chcualbym abyscie(ludzie wyzej ustawieni :P) upomnieli go zeby sie tak nie rządził. oraz zmienił stosunek do ludzi bo wydaje mi sie ze admin powinien byc miły i pomocny. Pod moim odwołaniem do bana znajdziecie jeszcze jedna wiadomosc na temat tego admina od innej osoby ktora rowniez gra na tym serwerze. Pozdrawiam 

Bez demka nic nie zdziałam, edytuj post dodając link do demka z tych map a postaram się to dzisiaj ogarnąć.

TBk,

W sourcebans przecież są daty i godziny banów :P

Mówisz o swoim koledze co wbił na darmowym cs go i machał myszka jak paralityk. 2 osoba dostała bana za lekceważenie i wyzywanie mojej osoby. Tyle w temacie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...