Jump to content
mattylele

[AVATAR/SYGNATURA][GoT] - mattylele

9 posts in this topic

Recommended Posts

Rodzaj pracy: Avatar + sygnatura.

Rozmiary: Odpowiednie na forum oraz Steam.

Tematyka: Gra o Tron, Ród Starków (wilkor).
          Ewentualnie połączenie rodów Stark oraz Targaryen. Za tym drugim byłbym bardziej w zależności od wykonania.

Kolorystyka: Wolę prace, które nie są zbytnio kolorowe, ale liczę na kreatywność i może efekt zaskoczenia.

Format: JPG i PNG.

Napis: Może być mój nick lub brak napisu.

Swoje materiały: https://graotron.fandom.com/wiki/Ród_Stark 
                 https://graotron.fandom.com/wiki/Ród_Targaryen

Dodatkowe info: Aktualny avatar trochę mi się przejadł + ta głowa wilkora na odwrót już zaczyna mnie irytować.
                Sygnatura podoba mi się bardziej, więc może zostać, aczkolwiek nie pogardzę nową.
                15 kwietnia premiera ostatniego sezonu, więc trzeba wprowadzić powiew świeżości.

Płatne/Darmowe: Jak będzie coś zajebistego, co przebije moje aktualne to z 20 zł mogę przelać na piwko.
  • Haha 1
  • + rep 1

Posted (edited)

Ja Ci dam że się przejadł :D hahah naszło mnie żeby odwiedzić stronkę, no i proszę ^^ znów Cię czymś uraczę :D

Może być? 

matavpng_qspwesp.png

matylelep_qspwesh.png

hahah w ogóle nie zwróciłam uwagi że zjadłam literę xD

Edited by INESSA
poprawka :D
  • Dzięki 1
  • + rep 1
By  mattylele ,

Po dłuższym zastanowieniu... Nic chyba jeszcze długo nie przebije poprzednich prac :P

no akurat tę czcionkę już użyłam w tym co wcześniej zrobiłam ;) więc nie chciałam powielać 

• + rep 1

@INESSA a ok, nie zauważyłem, bo nie mam w nicku żadnego "O", które właśnie w tym foncie się wyróżnia :D

Dzięki. Poczekam do poniedziałku, bo dostałem info, że ktoś jeszcze tam maluje arcydzieło.

Zrobiłem coś takiego :P 

Awatar : 

COZjcOr.png

Mniejszy awatar : 

gxSY3zf.png

Sygnatura:

TyPnXSr.png

Pozdrawiam :)

• + rep 1

Ok. Dzięki wszystkim za pracki. Miałem nadzieję na coś więcej i teraz bije się z myślami czy zmienić, czy pozostać przy aktualnym ustawieniu.

@Waterovsky - spoko prace, ale za bardzo "wyblakłe" i jasne. Tak to ok i chętnie bym je przygarnął, gdybyś poprawił lekko :P 

@INESSA - twoje pierwsze 2 prace bardziej mi się podobają i chyba na razie przy nich zostanę, bo innego wyboru nie mam :D 

Oczywiście prace waszej dwójki zachowam sobie, może kiedyś użyję ^.^

@CircleDeath sory, ale całkowicie mi się nie podobają. Za bardzo kojarzą mi się chyba z latami szkolnymi i powerpointem :D

Chyba, że ktoś jeszcze będzie próbował... ^_^ Jeśli nie to dzięki.

• Lubie to 1