Jump to content
Misskeeper

[cs:go] Misskeeper-prosba o ub

8 posts in this topic

Recommended Posts

- Misskeeper

-07/04/2019 około między 22 a 23 .

-Inferno

-Neruś

-powód nie został mi podany a na stronie również nie moge znalezc powodu

- co do screenów, niebardzo wiem o co jakie screeny chodzi? (z góry sorki za moj brak wiedzy ale jestem pierwszy raz na forum )

-https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=313165071&token=7kIvsczr

-wycinek z konsoli...wydaje mi sie ze chodzi o komunikat jaki pojawia mi sie po probie dołączenia na serwer - "Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.cskatowice.com/ for more info."

-serwer - "retake only pistol:normal" 

---------------------------------------------------------------------

-Dziś jakąś godzinke temu otrzymałem bana od nerusia. Nie znam przyczyny. Wątpie też że owy admin dokładnie obejrzał moją grę ponieważ widzialem go na spekcie moze 3 rundy. Nie jest to skarga na adminisracje (kazdy moze popełnić błąd) . Zalezy mi na szybkim unbanie ponieważ w końcu zaczyna mi wychodzić granie pistoletami i świetnie bawie się na serwerze grając razem z kumplami . A po 2 .... no nie mam ani wh ani aima i nic z tych rzeczy, a podejrzewam ze chodzi o jedna z tych dwoch rzeczy poniewaz pare osob na serwerze własnie pisało mi ze jestem cheaterem, a po paru minutach przyszedl admin i wyłapałem banicje. Chętnie porozmawiam z adminami na steam lub teamspeaku. Czekam na informacje . Dobranoc/Miłego dnia :)

Wiem, że nie powinienem się wtrącać, ale ten adminek coś sie poczuwa za bardzo bo gdy grałem na niego na vertigo/cache, to gdy praktycznie za każdym razem jak go zabiłem dostawałem kicka od niego na początku z powodem: nie kamp. A pózniej bez powodu. Tu masz swojego bana http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=misskeeper&advType=name

edit: jak nie widzisz powodu bana jak pisze czarno na bialym - MultiHack

Edited by Frequ
,

wiem widziałem, lecz nadal nie widze tam nigdzie powodu bana (wada wzroku moze wlasnie wychodzi na jaw). Dodam tylko że gracz "kuhta" robi bardziej niestworzone rzeczy na serwerze ode mnie , ja przy nim to nie mam rąk :P Pozdro kuhta jeśli to czytasz . Mialem zamiar dobić 1 w rankingu , było juz 4 miejsce , ale dzis przygoda się skończyła. Niestety . Mam nadzieje ze niedlugo sie zacznie na nowo :D

dodam ze wlasnie zauwazylem ze "neruś" w ciągu 10 minut rozdał 3 perm bany. Ja swojego czasu jak byłem adminem na jakims serwerze to potrafiłem spędzić godzine obserwując daną osobę i oceniając czy wie za dużo czy nie . 

Zastosuj się do wzoru ;) Używajcie opcji edytuj! 

1 minutę temu, PJC napisał:

Zastosuj się do wzoru ;) Używajcie opcji edytuj! 

Myśle że zastosowałem sie do wzoru 😕 co poprawić?

PJC,

Używaj opcji edytuj! Skopiuj wzór i go uzupełnij :)

Kilka fajnych strzałów miałeś to fakt, ale jak dla mnie czysto ;) 

Nero chyba na ilość fragów poszedł XD 

Wracaj do gry ;) 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...