Jump to content
Sign in to follow this  
NarY maxihurt

[cs:go] Skarga Na Admina mattylele

4 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick:NarY
Nick admina/gracza: mattylele
Steam_id admina/gracza:
Serwer:cskatowice only pistol
Mapa:de_mirage
Data i godzina:22:30 około 2019-04-06
Opisz sytuację/zdarzenie: Admin kicknoł mojego kumpla kumpel nie miał napisanego powodu spytałem się admina czemu dostał kicka a on napisał on wie potem wbił 2 raz 
i odrazu na wejście dostał bana na serwerze powód był reklama miał on w nicku serwer jakis cs cos tam i on nie wiedział ze ma za to kicka nie dostał żadnego upomnienia potem 
spytałem sie go 2 razy czemu dostał on bana nie podałes powodu po kicku i potem mnie kickoł wbiłem na serwer i napisałem fajny admin co bez wyjaśnienia ani ostrzeżenia banuje i kicka
i w tym momencie zbanował i mnie moim zdanie to jest nie zasłużony admin

http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&searchText= STEAM_1%3A0%3A455752121&Submit=Search

No racja, nie ma powodu bana hmmm 🤨 7c09fc734f253f526a87265d3593c5d3.png

Twój "kolega" dostał kicka z powodem "nick", gdyż zawierał on reklamę innej sieci serwerów. Niestety, nic to nie dało i wrócił z tymże wspaniałym, niezmiennym nickiem. Otrzymał bana.

Nie mam też obowiązku zwierzać się kto, za co, dlaczego i na ile dostał bana. Wszystko to jest na WWW.

A co do ciebie - wszedłeś, zacząłeś cisnąć i grozić, za to otrzymałeś bana i masz to NAPISANE W POWODZIE BANA. Dla chętnych do pobrania demko z tejże akcji dostępne jest na GOTV.

Tyle. Zamykam, bo pęknę ze śmiechu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...