Jump to content
Sign in to follow this  
j4c3k12

cheater AE

3 posts in this topic

Recommended Posts

Twoj nick: y4c3k
Nick podejrzanego: AE
IP/Steam ID podejrzanego: niestety jest tylko valve VALVE_2:0:684148940 ale ip możecie sobie z logów wyciągnąć, komenda amx_ip nie działa a /ip nie sprawdzałem.
Serwer: 4maps
Mapa: akurat demko z mirage potem ewentualnie rozpiszę także następną nuke
Data i godzina: 18:33-18:53
Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv50799/HLTV-1904041833-de_mirage.dem.zip

wg mnie typ ma słabo skonfigurowanego aimbota, najlepiej to widać na przeskokach gdy na ekranie oprócz przeciwnika jest także sojusznik, ewentualnie drugi przeciwnik. jest głuchy, ignoruje praktycznie wszystkie dźwięki a potem same pestki klepie.

podam kilka moich czasówek,
4:35 - pierwszy magiczny przeskok z granatem w ręce do głowy sojusznika, dalej w tej akcji po strzale w przeciwnika znów celownik wraca na głowę terrorysty. tsa przypadek, a potem kolejny raz to samo. akcja epicka wyszła, jakby strzelał koleś z drgawkami. przed jego śmiercią wyciąga glocka i powiedzcie mi kto normalny strzela do przeciwnika który jest dalej? i widać u niego tylko główkę? a na pierwszym planie cały CT jest. cała runda według mnie spalona.

9:20 bardzo ciekawa reakcja celownika

10:30 do końca, tak jak wyżej, ciekawie celownik się zachowuje

13:50 może zwykła  bania z awp, ale on inaczej nie zabija z awp jak same pestki.

16:43 wy też sprawdzacie czy sojusznik nosi kask w takiej sytuacji? przeskok do głowy CT..

18:45 i znowu magiczne sprawdzenie kasku CT, tym razem widać to cudownie, tak jak przy pierwszej akcji. podczas strzału celownik ucieka do CT, dalej akcja śmieszna. celownik zatrzymuje się nie na tym którego widział a na drugim typie.

dałem tylko kilka czasówek, według mnie oczywistych. w tym demku jest dużo więcej dziwnych pestek. jak będzie trzeba to następne demko z nuke też musi być ciekawe. http://d1.hltv.org.pl/srv50799/HLTV-1904041854-de_nuke.dem.zip

Pogrom,

Relax nie jest już bl :P

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Zgłoszenie zostało przyjęte.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...