Skocz do zawartości

    Zamknięty #38 Szybka Szóstka! - Niebieskowłosa


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Niebieskowłosa   Zapraszam do czytania!    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  

    Kurrrła, ale kiedyś było

    1fC9Fqv.png

     

    Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Niebieskowłosa

     

    Zapraszam do czytania! 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     Pierwsza i najważniejsza rzecz, bez której nie zaczniemy. Opisz Nam siebie, opowiedz parę słów o sobie, przedstaw się :D 

     

    Więc na początek mam  na imię Natalia :) Aktualnie mam jeszcze  22 lata, mieszkam w małym miasteczku na Kaszubach.  Miejsce w którym mieszkam nie daje zbyt dużych możliwości więc od razu po skończeniu liceum wyjechałam do Holandii gdzie poznałam @INter [m] i spędziliśmy tam razem prawie 3 lata. Jestem bardzo szaloną dziewczyna, która lubi spędzać czas ze znajomymi i próbować nowych rzeczy. 

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

     

    Staram się żyć tak żeby niczego nie żałować. Wydaje mi się, że jedyną szansą jakiej nie wykorzystuje to poprawa matury z matematyki :D

     

    Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

    Dla mnie najważniejsi są bliscy. Mieć przy sobie  zdrowa rodzinę, Piotrka to największe szczęście. Jestem osobą bardzo empatyczna i tak naprawdę bardziej liczy się dla mnie dobro najbliższych niż moje własne. Pieniądze  i dobra materialne pomagają tylko realizować swoje marzenia i po prostu dobrze żyć, szczęścia nie dają wcale... 

     

    Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    Myślę, że jestem całkiem dobrym przyjacielem. Jestem szczera i można mi zaufać. Nie potrafię odmówić jak się mnie o coś prosi i myślę że to najbardziej bym w sobie lubila. Jedyna rzeczą która by mnie w sobie denerwowala to to że jestem bardzo uparta   XD.. No takie 8/10.

     

    Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z siecią CSKatowice? 

     

    Moja przygoda z Cs rozpoczęła się chyba standardowo. Było to w 2012 roku. Mój brat @BeeSWu grał, a raczej no-lifił na naszym painballu :D. Zaczęło się od tego że lubiłam patrzeć jak gra spary TeamCombed. Pokazał mi podstawy i tak zaczęłam grać. A raczej próbować XD. Początkowo grałam na jego steamie i tylko wtedy kiedy wpuszczał mnie na kompa.. Jako młodsza siostra byłam bardzo irytujące i lubiłam ich wkurzac. Chyba najlepiej wie to @Ogen Dogen. Po długiej przerwie wróciłam 2 lata temu już na własnym steamie i zaczęłam grać też na ostrą :)

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

     

    Wiadomo, pieniądze są ważne. Dzięki nim możemy chociażby wspierać reklamę na CSK xD. Dla mnie jednak nie mają jakiegoś priorytetowego znaczenia. Potrzebuję je na własne "widzimisie" i do normalnego funkcjonowania. Dlatego też wyjechałam za granicę, żeby móc pozwolić sobie na cokolwiek tylko chce. Są jednak rzeczy ważniejsze których nie oddałabym lub nie zrobiła za żadna kwotę. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!