Jump to content
Sign in to follow this  
Dzaastine

#38 Szybka Szóstka! - Niebieskowłosa

3 posts in this topic

Recommended Posts

1fC9Fqv.png

 

Kolejną osobą, która podjęła się wyzwania jest @Niebieskowłosa

 

Zapraszam do czytania! 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 Pierwsza i najważniejsza rzecz, bez której nie zaczniemy. Opisz Nam siebie, opowiedz parę słów o sobie, przedstaw się :D 

 

Więc na początek mam  na imię Natalia :) Aktualnie mam jeszcze  22 lata, mieszkam w małym miasteczku na Kaszubach.  Miejsce w którym mieszkam nie daje zbyt dużych możliwości więc od razu po skończeniu liceum wyjechałam do Holandii gdzie poznałam @INter [m] i spędziliśmy tam razem prawie 3 lata. Jestem bardzo szaloną dziewczyna, która lubi spędzać czas ze znajomymi i próbować nowych rzeczy. 

 

W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

 

Staram się żyć tak żeby niczego nie żałować. Wydaje mi się, że jedyną szansą jakiej nie wykorzystuje to poprawa matury z matematyki :D

 

Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

 

Dla mnie najważniejsi są bliscy. Mieć przy sobie  zdrowa rodzinę, Piotrka to największe szczęście. Jestem osobą bardzo empatyczna i tak naprawdę bardziej liczy się dla mnie dobro najbliższych niż moje własne. Pieniądze  i dobra materialne pomagają tylko realizować swoje marzenia i po prostu dobrze żyć, szczęścia nie dają wcale... 

 

Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

 

Myślę, że jestem całkiem dobrym przyjacielem. Jestem szczera i można mi zaufać. Nie potrafię odmówić jak się mnie o coś prosi i myślę że to najbardziej bym w sobie lubila. Jedyna rzeczą która by mnie w sobie denerwowala to to że jestem bardzo uparta   XD.. No takie 8/10.

 

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z siecią CSKatowice? 

 

Moja przygoda z Cs rozpoczęła się chyba standardowo. Było to w 2012 roku. Mój brat @BeeSWu grał, a raczej no-lifił na naszym painballu :D. Zaczęło się od tego że lubiłam patrzeć jak gra spary TeamCombed. Pokazał mi podstawy i tak zaczęłam grać. A raczej próbować XD. Początkowo grałam na jego steamie i tylko wtedy kiedy wpuszczał mnie na kompa.. Jako młodsza siostra byłam bardzo irytujące i lubiłam ich wkurzac. Chyba najlepiej wie to @Ogen Dogen. Po długiej przerwie wróciłam 2 lata temu już na własnym steamie i zaczęłam grać też na ostrą :)

 

W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

 

Wiadomo, pieniądze są ważne. Dzięki nim możemy chociażby wspierać reklamę na CSK xD. Dla mnie jednak nie mają jakiegoś priorytetowego znaczenia. Potrzebuję je na własne "widzimisie" i do normalnego funkcjonowania. Dlatego też wyjechałam za granicę, żeby móc pozwolić sobie na cokolwiek tylko chce. Są jednak rzeczy ważniejsze których nie oddałabym lub nie zrobiła za żadna kwotę. 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • Lubię to! 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Dzaastine napisał:

Zaczęło się od tego że lubiłam patrzeć jak gra spary TeamCombed

Kurrrła, ale kiedyś było :D

  • Lubię to! 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra szóstka 🙂

  • Lubię to! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...