Jump to content

8 posts in this topic

Recommended Posts

Siemka, zna mo偶e kto艣 jakis tani hosting VPS? 馃槙聽Interesuje mnie p艂atno艣膰 na miesi膮c :D Titanexe i OVH odpada xD聽

https://blazingfast.io/

U偶ywamy ju偶 jaki艣 i jest ok :) Najta艅szy pakiet kosztuje 5 euro i maj膮 rozbudowany firewall (podobny do OVH Game) z przepustowo艣ci膮 980Gbps :D

Polskimi firmami nie zawracaj sobie gitary, bo je艣li nie s膮 resellerami OVH to b臋dziesz mia艂 ci臋偶ko si臋 dobrze zabezpieczy膰 przed atakami ;)

• Dzi臋ki 1

@zaksiu@Ogen Dogen
A tam nie trzeba weryfikacji (dowodu,dowodu zamieszkania ? (rachunek za pr膮d i inne ? ) Bo na tym OVH w艂a艣nie tak by艂o 馃槙聽i dlatego zrezygnowa艂em bo p艂aci艂em 13z艂 z groszami na miesi膮c i np kupi艂em na miesi膮c chcia艂em odnowi膰 wys艂a艂em kase i dupa kazali mi wys艂a膰 dow贸d (to co wy偶ej napisa艂em ) xDD a kasy nie odzyska艂em :(

Korzysta艂em z tego, nie trzeba by艂o. Jak za t膮 cen臋 nie mia艂em problem贸w z tym vps.

By  Anox ,

Poczyta艂em na necie i ten sldc ma wsparcie kijowe :/ , a mi zale偶y na tym czasie

Godzin臋 temu, Anox napisa艂:

@zaksiu@Ogen Dogen
A tam nie trzeba weryfikacji (dowodu,dowodu zamieszkania ? (rachunek za pr膮d i inne ? ) Bo na tym OVH w艂a艣nie tak by艂o 馃槙聽i dlatego zrezygnowa艂em bo p艂aci艂em 13z艂 z groszami na miesi膮c i np kupi艂em na miesi膮c chcia艂em odnowi膰 wys艂a艂em kase i dupa kazali mi wys艂a膰 dow贸d (to co wy偶ej napisa艂em ) xDD a kasy nie odzyska艂em :(

Wiem, te偶 mia艂em jazd臋 na OVH z dowodem xDD A co chcesz na nim stawia膰 ? 5 euro to za du偶o ? Na BlazingFast nic nie musisz weryfikowa膰, mo偶esz nawet bitcoinami p艂aci膰 i wpisa膰 fake dane. Support te偶 ok, lecz tylko po angielsku.

Do zamkni臋cia. Znalaz艂em tani i nawet spory serwer vps ;), Dzi臋ki.聽

By  Ogen Dogen ,

to pochwal si臋 xD

Wiadomo艣膰 wygenerowana automatycznie:

Pow贸d: Sprawa zosta艂a wyja艣niona

Temat zosta艂 zamkni臋ty przez moderatora lub administratora, je偶eli si臋 z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powsta艂o dnia 28 lipca 2012 roku. Jeste艣my pr臋偶nie rozwijaj膮c膮 si臋 sieci膮 serwer贸w Counter-Strike. Nasza m艂oda i uzdolniona kadra Administrator贸w pozwala nam si臋 szybko rozwija膰!

Spo艂eczno艣膰

Reklama

cskatowice